Menu

doradzcie mi

Kochan mamuski, chce mojej córeczce teraz przebić uszka i nie wiem czy to nie za wcześnie, czy jej tym nie zaszkodze? czy cos jej sie nie bedzie działo? Tu pytanie do mam które przebiły juz swoim córcią uszka, czy były jakies problemy z gojeniem? czy dzieci narzekały ze je boli? dodam ze moja niunia ma 17,5 miesiaca. A do tego mamy 8 sierpnia wesele i chciałabym zeby była taka elegancka. Wiem sama sie z siebie śmieje bo z igły robie widły, choc jestem kosmetyczka mam opory przed przebiciem jej uszek.

patrycja21
 624  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem przebicie uszek dzeicko

Odpowiedzi

Nicoletta
ja mojej (jeśli będzie dziewczynka) przebije najszybciej jak to będzie możliwe i szczerze z chęcią dowiem się od kiedy można to zrobić więc napiszczie również przy okazji (pozwolę wtrynić się w pytanie (kwiatek) ) kiedy można to zrobić najwcześciej ?
patrycja21
ja wiem jak moje znajome przebijały swoim nawet jak miały 4, 5 miesiaecy
patrycja21
aha wiecie bo moja mała to straszna histeryczka,i czesto jak płącze to sie zachodzi , troche sie obawiam tego ze bedzie okropny płacz
aisyrk3017
popieram dokładnie słowa @agniesi28
aisyrk3017
tylko moja miała przekute uszka w 6 miesiacu.
moput
A ja bym nie przebijała... Małe dziewczynki są śliczne bez ozdóbek. Moja córka ma 4 lata i nadal nie ma dziur w uszach, nie chcę jej zadawać niepotrzebnego bólu, ale to moja opinia.
patimama
A MOJEJ SIOSTR CÓRKA MIAŁA PRZEBITE NA 3M-CE I TEŻ SZYBKO SIĘ WYGOIŁY - DO TYGODNIA.
aniula
..nigdy bym nie przekula uszek tak małemu dziecku!(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)

po co???dla zadowolenia mamy???bez sensu(krejzolka)
33anna
Gdybym miała córeczkę to miałaby kolczyki najwcześniej jak to możliwe! Moja znajoma założyła swojej córci kolczyki, jak mała miała tydzień(takie maleńkie kółeczka żeby nic nie ugniatało).... wyglądała po prostu jak cukiereczek(cukierek)
Magdzik
Ja nie przebiję uszu mojej córci dopóki sama tego nie będzie chciała - ma niecały roczek...(grins) Poza tym Moniczka zawsze przed snem bawi się uszkami(krejzolka) więc pewnie byłyby problemy, gdybym teraz miała jej przebić(grins)
patrycja21
dzieki za odpowiedzi zdecyduje ejszcze
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.