Menu

doświadczenia życiowe

Kochane, mam dużo rozmyśleń ostatnio na temat życia, rzeczy które doświadczyłam i chciałam was zapytać co o tym sądzicie... Co sądzicie o ty, w jakim stopniu mniejszym lub większym doświadcznia życiowe wpływaja na naszą teraźniejszość i przyszłość. (prezent)

Aagataa
 293  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie doświadczenia

Odpowiedzi

MaLaCzarna
Niestety przeszłości nie da się wymazać . Jeśli są to przykre doświadczenia to najlepiej starać się nie myśleć i odsuwać te myśli , bo liczy się to co tu i teraz.
ewlirinka
Na teraźniejszość mają wpływ, a na przyszłość...no cóż będę się starać żeby już wpływu nie miały.
Beatka9316
Moje doświadczenia na pewno mają wpływ na to jakim jestem teraz człowiekiem... W życiu nie zawsze bywa kolorowo... No ale o tych złych wspomnieniach staram się nie myśleć. Ciesze się, że mam męża i kochaną córeczkę. Nie planuje nic na zaś cieszymy się każdym dniem.
LaMandragora
Przeszlosc nie jest bez znaczenia, ale nic nie przyniesie rozpamietywanie jej i roztrzasanie. Wyciagac wnioski i isc dalej.
I zyc w terazniejszosci. Mnostwo ludzi zyje bardziej przeszloscia, tym, co bylo i przyszloscia, tym, co chcieliby, zeby bylo, niz tym, co wlasnie jest w tej chwili. A zycie przecieka miedzy palcami.
Wspominac to, co dodaje sil. To, co przykre, wyciagac wnioski na teraz i przyszlosc, ale nie roztrzasac.
renata29
To co przeżyliśmy m.in. nas kształtuje więc doświadczenie życiowe ma znaczący wpływ na naszą teraźniejszość i przyszłość.Grunt to wyciągać odpowiednie wnioski i nie rozpamiętywać przeszłości.
Bestyjka
Nie wiem czy bardzo mnie zmieniły moje doświadczenia ale na pewno sprawiły, że jestem mądrzejsza, mniej ufna i niestety bardziej wredna. Najbardziej mi przeszkadza, że wszystko co zrobię analizuję na setki sposobów i na każdą okazję mam wyjście albo jak przyjdzie wypłata to analizuję wszystkie wydatki co do grosza ;/
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.