Menu

Dot. poprzedniego pyt.

Zapomniałam zapytać jak wyglądały pierwsze dni w żłobku/przedszkolu? Ile czasu trwał proces adaptacji Waszych pociesz?

XenaX
 440  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie żłobek przedszkole

Odpowiedzi

XenaX
pociech* miało być(spi)
elizka
Każde dziecko przechodzi inny etap adaptacji - mój Alek przetrwał dość dobrze ten okres - dużo pisać na temat dzieci i adaptacji ja wiem od strony żłobka bo sama pracowałam - byłam opiekunem grupy dzieci od 5-ego do 18-ego miesiąca ......
beatka7623
No moja starsza to była urodzona do przedszkola a z młodszą pewnie też by nie było problemu Lubi rozrabiać z innymi dziećmi więc szybko pewnie by się zaaklimatyzowała (kciuki)
joka26
Dominika poszła pierwszy raz do przedszkola a właściwie punktu przedszkolnego w zeszłym tygodniu. Jest bardzo zadowolona i z chęcią tam chodzi - oby tak dalej. Na plus przemawia że jest tam tylko 11dzieci razem z nią więc nie ma tłumu i dlatego pewnie jej łatwiej. Dominika ma teraz 2lata i 9miesięcy.
emikacpi
1 dzien poszedł bez łez i uśmiechnięty ale troszke wystraszony , na drugi dzien zaczeły sie juz schody bo wiedział dokładnie na co idzie wiec był płacz i tak było przez pare dni zawsze z rana, mysle ze tak dobry miesiac to trwało zanim przekonał się że jest fajnie , poznał bardziej dzieci i teraz opowiada ze moj kolega patryk zbudował ze mna super wieze wiec kazdemy dziecku potrzebny jest czas indywidualny do jego potrzeb bezpieczenstwa .
Kordelia
Mój starszy syn bardzo szybko zaaklimatyzował się w przedszkolu( już pierwszego dnia) .... ale był do niego wcześniej pozytywnie nastawiany....... i bardzo chętnie chodził (grins) Młodszy jeszcze nie uczęszcza :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.