Menu

drabinki

Hej czy pozwalacie swoim dzieciom wspinać się na drabinki jak są na placu zabaw? Ja to niby pozwalam ale za każdym razem sie obawiam, że spadną i się połamią albo jeszcze coś gorszego. Też tak macie?

kropelka
 282  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Opieka nad dzieckiem drabinki

Odpowiedzi

Nena
Kiedy moja była małym brzdacem dopiero co chodzacym to stalam obok i asekurowalam ja wrazie W. Teraz tylko ostrzegam ze jak będzie sie wyglupiac i spadnie,zrobi sobie krzywde to pretensje do siebie samej i po za tym nic, niech wchodzi gdzie chce- zeby odrosna, ręce i nogi też a mała nauczy się.
lola86
Moja się nie spina , bo do najbliższego placu zabaw mamy 12 km . A tam drabinki dla wielkoludów są szczebelek co metr ( moja ma 106 wzrostu ) . Za to mamy super zjeżdżalnie (kciuki)
renata29
Nie mam tak.Starszy synek jak nie daje rady albo się boi to woła mnie na pomoc a młodszego jeszcze musiałam asekurować,zobaczymy jak będzie w tym roku.
irekzboralski
Pozwalam korzystać z wszystkiego sprzętu na placu zabaw.
amalka
Sama łaziłam po drzewach i wspinałam się na wszystko, na co byłam w stanie (grins) Jak mawiał mój Dziadzio- "Dziecko bez siniaka, to nie dziecko". Pewnie dlatego przez kilka lat, z wakacji u dziadostwa wracałam z nogą w gipsie (rofl)

Krzysio jest dzieckiem ostrożnym. Nie przepada specjalnie za wspinaczkami, jednak gdy już się wspina- dopinguję synka i zachęcam do pokonywania lęku.

Tak jak wspomniała Asia- "Można się zabić przewracając się na równej drodze. Nie trzeba się nigdzie wspinać."
iwus198920
jasne, że pozwalam po to są :) jak mój mąż mówi do synka co Ty robisz zaraz spadniesz.. to ja odpowiadam a Ty co robiłeś w jego wieku? (wspinał się po drzewach, właził na stdołe ) :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.