Menu

Drobne gesty na co dzień

Jak na co dzień okazujecie sobie odrobinę czułości? Bo mi chyba tego trochę brakuje ze strony męża? Czy wasi mężowie okazują wam czynami uczucia? Bo mój to tylko mówi jak katarynka że mnie kocha, ale jakoś tego nie widać...

apologize
 559  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

miłość gesty czułość

Odpowiedzi

kosia
Po iluś latach małżeństwa troszkę się to zmienia, ale u nas i tak są takie stałe już utarte gesty jak buziak po jedzeniu, jak jakieś chwycenie za rękę w przelocie – ale to ja o to dbałam a mężowi weszło w nawyk.
dudka
Mój mąż kubi się do mnie z tyłu przytulić jak np. myję naczynia, albo coś gotuję – miłe to jest strasznie, potem mnie cmoknie w szyje i ucieka.
paula80
Różnie to bywa, czasami jesteśmy tak zagonieni, że nawet nie ma kiedy o tym pomyśleć, ale jak idziemy na spacer to się obejmujemy, albo jak szczeniaki trzymamy za ręce – a co niech ludzie widzą nasze szczęście
kasia13_archiwum
To tak jak moj... ;-)
Agula
Mój bardzo często się do mnie przytula, a jeśli coś oglądam a on siedzi przed komputerem zapracowany, wtedy cichutko mówię "Przytulisz mnie" on wtedy odwraca się uśmiecha i od razu siada obok mnie i przytula. Najbardziej krępowały mnie jego przytulanki i buziaczki gdy siedzieliśmy i rozmawialiśmy z moimi rodzicami, ale już się przyzwyczaiłam, rodzice chyba też :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.