Menu

Drobne zboczenia

Macie może jakieś drobne zboczenia? Bo mi a propos tej toalety przypomniało się, że ja mam manię na punkcie jej zamykania. No i jeszcze układania ręczników - musza być 2 razy złożone i przewieszone przez reling. Nawet u obcych ludzi tak robię! Choroba?

Anusia
 426  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

zboczenia przyzwyczajenia manie

Odpowiedzi

artanis
AgnieszkaJ: dokładnie to samo chciałam napisać..... nawet u obcych, albo w restauracjach...
mumczinx
Nie jest to zboczenie ale nie ma u mnie dnia aby gdzieś nie były porozwieszane na krześle czy kolumnie jakieś moje ubrania. Jest to raczej trudny do oduczenia nałóg pomimo wolnego miejsca w szafie ;)
lara1982
Z tymi ciuchami mumczinx:to ja też tak mam
Agula
Porządek, musi być wszędzie i zawsze. Nawet jak bardzo jestem zmęczona nie pójdę spać puki nie umyję naczyń czy pochowam wyschniętych ubrań z suszarki. Wszystko musi być na swoim miejscu :)
mumczinx
Hehe lara1982 moja była wspólolatorka też tak ma i w końcu na wybrane krzesła w domu mówiłyśmy szafa; uporządkowanie szafy, zrób miejsce w szafie bo goście muszą gdzieś siedzieć itd :)
Misia80
mam tak samo jak agula....jak wszystko jest na swoim miejscu to mogę iść spać...może z racji imienia tak jest:)))
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Ju25lka
Ja za chiny ludowe nie ubiorę u kogoś kapci jeśli mi je daje. Wolę na boso.
mariola79
Przewieszam papier toaletowy na zewnatrz, ciagle poprawiam firanki, ale najwiekszego bzika mam na punkcie czystej podłogi, jak jest poplamiona, albo ogólnie przybrudzona, to myje nawet poznym wieczorem przed spaniem. Poplamiona i klejaca sie podłoga doprowadza mnie do szału!!!
rozowa82
a ja mam bzika na punkcie kuchni, musi byc nieskazitelnie czysta, wszedzie moze byc jakis tam bałagan ale bron boze w kuchni!
joka26
A ja zawsze coś czytam jak siedzę na kibelku, jak nie ma gazety to napisy na chemii lub kosmetykach :)))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.