Menu

Druga ciaza

Czy sa tu jakies dziewczyny co mialy pierwsza ciaze zagrozona i z przebojami,czy druga ciaza wasza tez byla taka?Zastanawiam sie i troche boje jak to bedzie w drugiej ciazy.Wiem ze podobno kazda ciaza inna ale ..same pewnie rozumiecie(krejzolka)

dzikakobieta
 736  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Partnerstwo i Rodzina druga ciaza

Odpowiedzi

Lilus
Ja pierwszą ciąże straciłam, teraz jestem w drugiej i wszystko jest w jak najlepszym porządku.
betty
ja pierwszą też poroniłam a w drugiej... przez cały czas byłam na lekach i musiałam dużo leżeć...
MamusiaKubusia
Na to nie ma reguły raczej ... Ja pierwszą ciążę miałam raczej dość dobrą, poza bólami brzucha ... drugą musiałam usunąć, gdyż okazała się pusta :( Teraz w lutym według lekarza znów będę mogła się starać i też się cholernie boję(pout)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
krasna1
ja pierwszą miałam wzorcową a drugą wysokiego ryzyka......
euphoria29
Pierwsza ciąża zakończona w 26 tygodniu porodem martwego dziecka(placze) a druga na lekach i zastrzykach i przymusowe leżenie plackiem.Ale daliśmy radę.Poza tym głowa do góry bo ciąża ciąży nie równa i nie jest regułą że jeśli w pierwszej ciąży były problemy to w drugiej również będą bądź na odwrót.(prezent)
Ewa0528
Ja pierwsza ciaze poroniłam ,a w drugiej było wszystko w porzadku,mam cudownego synusia.
moput
W pierwszej ciąży miałam krwawienie około 8 tyg. musiłam dwa tygodnie leżeć plackiem w domu na lekach ale później wóciłam do pracy i biegałam do samego porodu. Druga ciaża wzorcowa :)
lolita
Moja przyjaciolka 1 ciaze poronila,2 byla zagrozona i pod koniec juz musiala lezec a w 3 juz lezala cala ciaze.Wiec z dwojka dzieci w domu chociaz bardzo by jeszcze chciala na kolejne dziecko juz sie nie zdecyduje.
Natomist moja kuzynka pierwsza cieze miala zagrozona,skonczyla sie nawet zatruciem ciazowym a drugiej ciazy juz zostalo jej 3 tygodnie do konca i bez zadnych problemow!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.