Menu

druga połowa

Kobietki kazda z was ma partnera lub męza co was w nich urzeklo na poczatku waszej znajomosci ze jestescie z nimi czym zwrocili wasza uwage na siebie ????

dyska29
 614  15

Odpowiedzi

moput
Ja z moim mężem znamy się od dziecka, mieszkaliśmy w jednym bloku :) Kolegowaliśmy się jako dzieci, przyjaźniliśmy jako młodzież, nasze drogo schodziły się i rozchodziły aż w końcu postanowiliśmy byż parą :)) I już tak 10 lat żyjemy jako bardzo udana parka. A co mnie urzekło? Trudno powiedzieć bo znałam go z każdej strony ale chyba najbardziej lubiłam jego poczucie humoru.
aniula
nie wiem mial to cos...no i jest przystojny(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
martus1988
ZE DOBRZE WYGLADA TO TAK ALE JAK MU SIE SPOJRZALAM W OCZY TO JAKBY STRZAŁA AMORKA MNIE PIERDYKNEŁA (grins) I TAK ZOSTALO DO TERAZ
dyska29
mnie mąż zlapał na ladny uśmiech i piekne usta(grins)(grins)(grins)
Justynab
był opiekuńczy, otwarty przystojny i wtedy wydawało mi się że mnie rozumie
neliteli
z moim mężem jesteśmy też od paru ładnych lat parą ,po pięciu piwach wydawał mi się boski ,uśmiech,śliczne ząbki, no i te jego podchody...teraz jak już trochę wytrzeźwiałam...nadal ma ładny uśmiech(smiech)
anna000
A moj bylam przeciwienstwem dobrego partnera i ojca, a gdy mnie poznal sie zakochal i sie zmienil dla mnie i poznalam jego prawdziwe serduszko... :)
paulaa
u mnie tak samo jak u KASIA13 (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
ania77
Wygladem i spiewem. To drugie przynioslo troche klopotow bo jestem zazdrosna a on spiewa i gra w band, ale juz jest duzo lepiej.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.