Menu

drugie dziecko

Kurcze dziewczynki czy u was też jest tak, że już pytają wszyscy kiedy drugie? Cholerka szlag mnie trafia bo ledwo co wydobrzałam po porodzie a już nie dają spokoju ;) jak u was?

agaorto
 786  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

ciąża - dziecko

Odpowiedzi

StepByStep
U mnie też były takie pytania, ale wszystkich "gasimy" tekstem: " a dacie na jego utrzymanie?". Od ok. 2 miesięcy mam spokój(grins)
beatka7623
Mnie się pytali przez kilkanaście lat Aż odpuścili A ja im wtedy niespodziankę zrobiłam(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) i urodziłam To był dla niektórych szok (smiech)(smiech)(smiech)
Paulinka1701
A mnie się nie pytają bo ja młodo urodziłam (18lat) a wręcz odwrotnie mówią to jak odchowasz i się ustabilizujesz finansowo to dopiero myśl o drugim (smiech)(smiech)(smiech) Ale ja na razie nei chcem dopiero za 3-4 lata (kciuki)
elinka
zajrzalam na Twoj profil... Twoj maluszek ma dopiero miesiac, a juz Cie dopytuja o drugie? mnie na razie nie nagabuja, ale daje im jeszcze z rok i pewnie sie zacznie...
agaorto
A ja się muszę wam powiedzieć, że trochę tym denerwuję bo jak mówię, że nie chcemy narazie drugiego to dostaję opieprz (jak możesz wogóle tak mówić... itp) bo przecież według niektórych pełna rodzina to rodzice i 2 dzieci.... przecież wcale tak nie musi być. Dlaczego ludzie tego nie rozumieją?????
paulaa
o tak u mnie też tak jest i strasznie mnie to denerwuje
anetka2803
mam to samo ale ja mowe prawde ze nie sztuka "natrzepac "dzieci sztuka jest wychowac wyksztalcic utrzymac,
agaorto
Ano właśnie - trzeba mieć za co wychować. Ostatnio ktoś mi powiedział, że jak Cię stać na jedno to i spokojnie na drugie - co za bezsens :
emiliab
Zdarza się że usłyszę, kiedy następne, Franuś powinien mieć rodzeństwo, po co czekać z drugim, lepiej od razu mieć parkę a nie Synek wyrośnie i potem znowu w pieluchy. Tylko, że ja nie chcę mieć drugiego dziecka. Jeżeli nachodzi mnie myśl, ze chcę to przypominam sobie poród i odechciewa mi się. Zawsze na takie teksty odpowiadam wprost, że nie chcemy mieć więcej dzieci.
agaorto
No ja właśnie też tak mam. Jak sobie przypomnę co przechodziłam przez ciążę (szpital 2 razy a potem od 7 miesiąca leżenie) no i oczywiście sam poród to odechciewa mi się. Mnie też mówią, że dwoje dzieci lepiej wychowuje się ale czy mając jedno można je źle wychować? Wcale nie!!! (grins)
babooshka
mnie nawet tak bardzo o to nie pytają (chociaz nie mówię że sie wzbraniam przed drugim, kto wie?), ale odpwiedź mam gotową"jak ma być to będzie":):P
agis
Mnie na szczescie nikt nie pyta
renata29
mnie nikt nie pyta a my właśnie pracujemy nad drugim:)
Ewa0528
Mnie nieraz pytaja kiedy drugie,tylko ze my teraz chcemy ale narazie nie wychodzi:(
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.