Menu

Druzyna piłkarska a 5-latek!

Witam
W tym roku nasza miejscowa drużyna prowadzi nabór do piłkarzy.Młody w sierpniu skończy 5 lat.I tak się zastanawiam czy go nie zapisać????Znając go to pewnie szybko się znudzi,chociaż kto wie.Treningi są chyba z 3 razy w tygodniu.Bardzo lubi piłkę nożną,ale może to dla niego za dużo będzie.Czy według Was to dobry pomysł?A może któreś z Waszych dzieci chodzi na takie zajęcia?

Iwet28
 251  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Czas wolny i Sport trenig zapisy piłka

Odpowiedzi

amalka
Powiem Ci tak- Krzysio zechce grać na gitarze- umożliwię mu to. Znudzi się i zainteresuje się piłką- a niech sobie pogra. Sport się "przeje" i pociecha zamarzy o malarstwie- kupię sztalugę (kciuki) Ważne by przez latorośl nie realizować własnych, niespełnionych ambicji. Można tym obrzydzić każdą pasję... Wiem co mówię. Siostrzyczka była wielokrotną medalistką w lekkoatletyce. Osiągnęła nawet wicemistrzostwo Polski juniorów. Niestety treningi pochłaniały cały wolny czas, męczyły... Dziewczyna nie miała chwili dla siebie, uczyła się po nocach. Mimo, iż miała otwartą drogę na dobrą uczelnię- odpuściła. Dlaczego? A no w sporej mierze dlatego, że dość miała taty zmuszającego do walki, "załamanego" ewentualną porażką, obnoszącego się z medalami córki... Dużo można by pisać. Do tej pory pamiętam płacz "Młodej" i wykłady taty. Nie rozumiał, że sport stał się już jedynie jego pasją a córce się przejadło. To nie była jej droga...

Reasumując- jeśli Twój synek chce kopać piłkę- niech kopie. A nóż będzie w tym dobry. Pamiętaj jednak, że to ma być dla niego przyjemność (kciuki)

Ps. Mój Krzysio (niemal 6 lat) zacznie wkrótce trenować Sei- Budokai (kciuki)
Nena
Moj bratanek ma 5 lat i od roku trenuje football takze spokojnie możesz zapisać swojego, niech spróbuje.
LaMandragora
Nie wiesz, dopoki nie sprobujesz. Daj mu szanse. A noz widelec stanie sie to jego pasja. ;)
Iwet28
Strój piłkarski w komplecie,nawet korki zabiera -piątek godzina 17.00
irekzboralski
Uważam,że to bardzo doby pomysł. Mój Mikołaj zaczął grać w piłkę od września a w listopadzie skończył 5 lat, myślałam,że szybko mu się znudzi a tymczasem gra do dziś(grins) 2 razy w tyg, sporadycznie jakiś mecz. Nie jest "super piłkarzem" ale sprawia mu to wielką frajdę, zapoznał nowych kolegów a i ja mile spędzam godzinę na pogaduchach z innymi mami(grins)
irekzboralski
mamami miało być oczywiście(grins)
amalka
@Geodziu ale tu nie o kursie mowa, lecz o zajęciach wynikająych z zainteresowań.
Nena
Geodonna23 napisała:
Ale też nie pozwoliłabym tak skakać z kwiatka na kwiatek. Moja Mama zawsze była konsekwentna, jeśli zaczynałam jakiś kurs, musiałam go skończyc. Nie było zmiluj, że mi sie znudziło.
Dokładnie- wyznaje ta sama zasadę, jeśli chcesz to prosze ale musisz wytrwać do końca kursu. Potem jak sie nie spodobalo to zmiana.
W byłej szkole mialam taka mamusie co raz w miesiacu synusiowie zmieniali zajęcia bo im sie znudzily- nie wiem czy skończyli jakikolwiek kurs- szkoda bo takie niezdecydowanie odbije sie echem w przyszłości.
Iwet28
Wczoraj dzwoniłam i się okazuje,że to jest NABÓR do młodych piłkarzy i jak jesteś dobry to cię biorą,a jak słaby to niestety.....zobaczymy co z tego wyjdzie,pierwszy miesiąc jest za darmo i dla wszystkich (rofl)(rofl)(rofl)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.