Menu

Drzemka w dzień

natka nie chce mi już w ogóle spać w dzień. Po prostu jakby nie potrzebowała już drzemek. W jakim wieku wasze maluchy przestały spać w ciągu dnia?

kasinka28
 672  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

drzemka dziecko spanie

Odpowiedzi

kosia
To u mnie Ala bardzo wcześnie przestała potrzebowac tyle snu – ale teraz chyba nadrabia hahaha po szkole zawsze ucina sobie drzemkę w roku szkolnym a i teraz przez wakacje czasem ją zmoże.
82myszka
Maciuś też przestał sypiac w ciągu dnia krótko przed swoimi drugimi urodzinami. Mialam mniej czasu na gotowanie itd, ale się do tego przyzwyczaiłam.
Alb22
To Anitka jest śpiochem strasznym bo ciągle jeszcze się jej zdarza, że ze dwie godziny w ciągu dnia przesypia! W przedszkolu to jest pierwsza jeśli chodzi o leżakowanie i wstaje ostatnia :)
kasia13_archiwum
Tak majac ok. 14 miesiecy. Jak poszly do przedszkola (Fatima majac 18 miesiecy a Yasmina majac 26 miesiecy) to musialy tak robic drzemke poobiadowa. Yasmina wlasnie tam powrocila do spania w dzien, choc nie zawsze. Sa dni, gdzie przedszkolanki moga na glowie stanac a ona nie zasnie. A Fatima miala z tym problemy i w koncu przedszkolanki zrezygnowaly z przekonywania jej do drzemki. Angazowaly ja po prostu w usypianie mlodszych dzieci... :)
kasia13_archiwum
Aha... i Yasmina spi wylacznie w przedszkolu. W domu w dalszym ciagu nie spi. I ma sie dobrze.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.