Menu

Drzemka w dzień

Kochane, powiedzcie mi, co robicie jak macie usypiać maluchy, a za ścianą u sąsiada muzyka na full leci(wow)(wow)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) No, bo ileż można chodzić, prosić się i uwagę zwracać...(zla)(zla) Monika już zasnęła, ale często mi się budzi po pół godzinie i po spaniu, a na dole dyskoteka, że hej... No zaraz mnie coś trafi(zlosc)(zlosc) A małej zęby idą i byle co ją wybudza(pout)

Magdzik
 672  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem drzemka w dzień sen

Odpowiedzi

cela
Ja nie mam problemu z sąsiadami zza ściany,bo mieszkam na wsi, ale w domu jest ruch i czasem hałas z racji tego, że jest nas dużo. Zawsze jednak starałam się usypiać dzieci z radiem lub telewizorem w tle.
xkasiulax
Właśnie,My mamy też baaardzo wesołych sąsiadów z każdej strony,ale na szczęście mała usypia jak coś jej gra radio telewizor więc nie mam kłopotu,ale fakt Cisza nocna dopiero po 22 Cyba Ci zostaje,znów wizyta u nich do skutku ;-//
daryjka87poznan
Ojj raczej nic nie zrobisz. Jedynie mozesz na spokojnie porozmawiac z sąsiadem.
Magdzik
No właśnie @patik... Ja chcę do domu(placze)(placze)(placze)(placze) Już rozmawiałam z sąsiadem (dodam, że to 24-letni chłopak i w dodatku całkiem fajny(kciuki) ), i nigdy nie było problemu, zawsze ściszał... A dziś zeszłam właśnie, ale mi nie otworzył(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) Na szczęście po chwili ucichło...(grins) Kurczę, wiem, że cisza nocna jest po 22., ale chociażby z tego względu, że to są jednak bloki należałoby się trochę liczyć z innymi... Ok, niech sobie słucha, ja go rozumiem, ale on też chyba powinien, że jednak małe dziecko jeszcze śpi w dzień... Ja swój domek i ogródek... (placze)
monikas342
u mnie mieszkaja sami sasiedzi starsi takze nie mam problemu:)
Magdzik
Kochane, moja też czasem zasypia przy muzyce... Ale cichej i jednostajnej, ale nie przy takim wyjcu, jaki tu czasem mam. Przy tym, to chyba żadne dziecko, by nie usnęło...(smutna)
Magdzik
Kasiu, zaznaczyłam, że Monika śpi tylko raz i usypiam ją mniej więcej w godzinach 13-15(grins) No cóż... chyba z pamięcią sąsiedzi mają kłopoty(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.