Menu

Duphaston

Cześć Dziewczyny jestem tu świeża:) mam pytanie biorę od trzech miesięcy duphaston, od miesiąca staram się z chłopakiem o dziecko i teraz jestem jakiś tydzień przed okresem, a tydzień temu bardzo bolały mnie jajniki, a teraz aktualnie sutki wydaje mi się że duphaston powinien łagodzić takie objawy a może coś sie ruszyło juz sama niewiem a nie chcę jescze robić testu żeby nie zapeszać poradźcie

justyna666
 1174  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka możliwa ciąża duphaston

Odpowiedzi

justyna666
ja zaczęłam go brać na wyregulowanie cykli, a teraz jak jest ok to zaczęłam starania, dodam że ostatnia miesiączke miałam 12 czerwca
justyna666
czyli teraz też powinnam według moich obliczeń dostać 12, tylko zastanawiają mnie te jajniki i sutki:)))
justyna666
(grins)
justyna666
wiem właśnie tylko nie potrzebnie tyle o tym myśle tym bardziej przy tych tabletkach
alinagj1o2
Nie wiadomo czy ten lek ci odpowiada.Niedawno zaczęłaś go brać i taka też może być reakcja.Jak napisała oliwusia kobieta zmienna jest. Jak się będziesz źle czuła to nie zostaje ci nic innego jak wizyta u lekarza.
justys2529
Ja tak jak @oliwusia duphaston bralam na podtrzymanie ciazy.
Patrycja81
Ja brałam duphaston na wyregulowanie cyklu.Starałam się najperw z mężem,a teraz obecnym mężem 2 lata o Dziecko.Po miesiąca przyjmowania jego zaszłam w ciążę.Powiem z łasnego doświadczenia psychika gra ogromną role w tych sprawach.Ja bym na Twoim miejscu jeszcze poczekała.Jeżeli nie dostaniesz miesiączki to zrób test.Życzę powodzenia(kciuki)(kwiatek)
NATI
ja brałam na podtrzymanie ciazy
Magdzik
Ja też brałam na podtrzymanie ciąży(grins)
kami
a ja bralam po laparoskopi na PCO bo stwierdzili u mnie endometrioze i za pomoca tego leku wprowadzili mój organizm w stan sztucznej menopauzy tak mi tłumaczono. Po tzrzech miesiącach kuracji mialam jeszcze trochę odczekac z planowaniem ciazy by organizm oczyścił się zupełnie po tej kuracji. W ciążę zaszłam zaraz po "okresie karencji" :) W moim przypadku wystąpiły wszelkie objawy menopauzy.
justyna666
dzięki bardzo za odpowiedzi na pewno jeszcze poczekam z testem ale dziwnie się czuje ale wiem też że psychika może działać cuda a i jeszcze miałam do tej pory plamienia przed okresem a teraz nie mam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.