Menu

dwa szpitale w Warszawie...

podejrzewam że to pytanie do dziewczyn które rodziły w warszawie i dokładnie w tych szpitalach... co możecie poiwedzieć o:

szpitalu na Madalińskiego
i szpitalu na Żelaznej

chodzi mi o :
estetykę
pielęgniarki
lekarzy
jedzenie
warunki sanitarne
opiekę nad dzieckiem..

będę wdzięczna

cytrynkaa
 969  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie szpital

Odpowiedzi

elizka
ja rodziłam w szpitalu Bielańskim kawał drogi ale jak bym mogła to dałabym im medal za opiekę , pomoc , naukę mycia maleństwa no i pomoc na jedną noc abym się mogła wyspać po porodzie przynosili mi syna tylko na karmienie ....
Madaliński - siostra rodziła i ma kiepskie wspomnienia - zero pomocy leżała na starej nie wyremontowanej części szpitala - rodziła rok temu w marcu - jakby opłaciła położną to pewnie miałaby super ....
maja1482
ja rodziłam na Żelaznej i ze swojej strony mogę polecić z czystym sumieniem...opieka bardzo dobra, zarówno lekarska jak i pielęgniarska... no ale to też chyba zależy od osób na jakie się trafi... potrawy raczej lekkostrawne, i bez smaku, zresztą co innego mogą podać kobiecie karmiącej:)
drugie dziecko też będę tam rodzić... poród rodzinny darmowy, sala dwuosobowa również darmowa... pojedyncza jest płatna, zazwyczaj zdarza się tak, że pojedyncze są zajęte, więc nie ma wyjścia i trzeba rodzić na podwójnej...
KlaudynaK
Ja rodziłam w praskim i na karowej. W praskim syf, jedzenie do bani, opieka znakomita, poród na starych łóżkach za parawanem drugi poród, a na karowej estetycznie miodzio sala porodowa ful wypas, opieka dość dobra, ale zwalili mi szycie. Jakbym miała wybierać ponownie warunki i całokształt to poszłabym jednak do praskiego - syf ale nie cierpiałam po porodzie, po karowej miałam duże problemy z chodzeniem i z rozpuszczalnymi szwami, które się nie rozpuściły.
Na madalińskiego kiedyś rodziła moja koleżanka i choćbym miała do tego szpitala minutkę wolałabym jechać na drugi koniec warszawy. O żelaznej słyszałam tylko dobre opinie.
KlaudynaK
A co do porodu rodzinnego to jest bezpłatny wszędzie - tak powinno być. W praskim położna zażyczyła sobie od nas przed porodem 100zł ale nie dostała, stwierdziłam że zapłacę przy wypisie i nie zapłaciłam.
sheryl
JA rodziłam na Żelaznej i byłam bardzo zadowolona. Położne super, lekarze i opieka nad noworodkiem też. Jedzenie nieciekawe, no ale na super menu się nie nastawiałam idąc do szpitala.... Generalnie czułam się jak w dobrym szpitalu na poziomie europejskim. O wszystkim byłam informowana, pytana o zgodę, traktowana z szacunkiem.
I naprawdę bardzo dobrze i dokładnie zajmowano się dziećmi z problemami. (naczyniaki, żółtaczka, poród pośladkowy) cały czas pod kontrolą, do dziecka przychodził lekarz z "wykładem" i informacjami jak postępować z dzieckiem, itd...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.