Menu

dylemat:(

Witajcie mamusie:)
Mam problem chciałaby abyście mi pomogły jakoś wspólnie rozwiązać.Moja córeczka w tym roku ma komunię,a ja 3lata temu pokłóciłam się z moim młodszym bratem i nie rozmawiamy ze sobą.
A moja córeczka chce tego wujka zaprosić i nie wiem co zrobić:(
czy wysłać zaproszenie czy nie???
Nie chciałabym,aby odebrał,że zależy mi na prezencie lub coś podobnego,
tylko na nim.
Myślę sobie może to okazja,aby się pogodzić:)
Pokłóciliśmy się o jego dziewczynę,bo ja jej nie akceptuję i jego to boli,a mieszkaliśmy kiedyś razem,to rozumiecie sami jak to jest.
Proszę doradzie,dziękuję z góry:)

frytka
 666  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

dylemat problem

Odpowiedzi

monique25
przeciez to dziecko chce zaprosic wujka na swoja komunie (grins) wysłałabym zaproszenie ; a dzieki temu spotkaniu moze sie pogodzicie (kciuki)
Kubusiowa
myślę że to dobra okazja żeby podać sobie ręce na zgodę(grins) dzieciaki to jednak się przydają, jeśli głupio ci wysłać zaproszenie może osobiście mała go zaprosi - inicjatywa wyjdzie od niej i będzie łatwiej... powodzenia(kwiatek)
renata29
oczywiście,że wysłać zaproszenie
frytka
dzięki wam kochane:))
anulaw
Zaproś!
Magdzik
Zgadzam się z @MaiRą
xkasiulax
Ja tez jestem z bratem no tak jakby w niedobrych stosunkach kłóciliśmy się obraziliśmy i sympatią darzymy się tylko na pokaz przy sąsiadach bo mieszka 2-pietra niżej i zastanawiałam się czy zaprosić go na Chrzest małej i zrobię to napewno jak by nie było to mój brat najbliższa rodzina (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.