Menu

Dyżurne tematy facetów

O czym wasi faceci potrafią gadać bez końca? My to wiadomo: ciuchy, kosmetyki, zdrowie i dzieci hahaha a ciekawa jestem jak to się ma u facetów?! Mój to godzinami może o komputerach i o pracy - przedstawiciel handlowy.

paula80
 716  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

praca temat facet rozmowa

Odpowiedzi

mumczinx
Mój dużo lubi rozmawiać o muzyce ale, że ja czasem już się w tym gubię to przysłuchuje się jak rozmawia z kolegami, którzy mają już wiedzę na poziomie na ten temat.
mamaoscara
Czy ja wiem... mój np często rozmawia z kumplami o dzieciach - to chyba zależy od towarzystwa. Wiadomo, że jak inni sa dzieciaci to można.
ojciec
netka - ale tendencyjna wypowiedź.... ja tam nie mam dyżurnych tematów gadam o wszystkim:) może coś ze mną nie tak?
eunika
Nie do końca zrozumiałam pytanie - dyżurny temat wśród, znajomych, kumpli czy w rozmowach ze mną?

Jeśli ze mną to wiele stara się mi wytłumaczyć z fotografii ale jak spotka się z kolegą na przykład z pracy to ich rozmowa odbywa się w takim żargonie, że mam czasem problem ze zrozumieniem.
mamaoscara
Dla mnie tam pytanie było zrozumiałe tym bardziej, że podane było o czym my mówimy - oczywiście to kwestia stereotypów... to tak jak dyżurnym tematem jest pogoda :).
kasia13_archiwum
Z moim moge o wszystkim porozmawiac... ;) Inaczej bym sie nim nie zainteresowala.
Dla mnie mezczyzna wtedy jest interesujacy, gdy ma cos ciekawego do powiedzenia, i potrafi mnie zaskoczyc, a moze nawet przekonac (a wierzcie mi... to nie latwe... ;)).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.