Menu

"dzieci niszczą małżeństwo" jak donosi jeden z portali...

"dzieci niszczą małżeństwo" zaciekawił mnie temat...
Kochane, mi ciężko wypowiedzieć się na ten temat, ale ciekawią mnie Wasze opinie. Co Wy na to?

http://kobieta.wp.pl/gid,11161455,img,11161464,kat,79596,galeriazdjecie.html?ticaid=1819c

sophia666
 733  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko

Odpowiedzi

Juli1303
Oczywiście że dziecko to nadmiar stresów i obowiązków , dochodzą w życiu makabryczne zmiany. I jeśli dziecko ma zniszczyć małżeństwo to tylko te, które wcześniej czy później ma się rozstać. Bo myślę że kolejnych zmian też by nie przetrwało.
Niektórych to wiaże, niektórych dzieli. Ale przyznajcie ze to nie to samo życie co bez dziecka-sielanka na maxa
Paulinka1701
Wiecie co...nie mam slow...(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy) To nie dzieci niszcza malzenstwa tylko te czasy....bo co wiecej obowiazkow jak sie ludzie kochaja to i znajda czas dla siebie ....
agunia30
jasne wyszalejmy sie bez dzieci ,najwazniejsza zabawa ! a na starosc bedziemy sami jak palec w domach opieki........
Juli1303
pasożyty-hehehe zgadzam sie. Ja to mówię że jak sie urodzi dziecko to do nogi przyczepiają ci niewidoczną kulę, którą trzeba nosić całe zycie i czy iść z górki z nią czy pod górkę to nie odpina sie ona nawet po smierci
mammma
pojawienie się nowordka wystawia na próbę każdy związek. słabe uczucie może nie przetrwać w ekstremalnych warunkach. dojrzały związek wybroni się zawsze.
kreska
ja bym raczej powiedziala ze moze nawet wzmocnic:) w koncu jest to maly czlowieczek ktory powstal z nas samych:) poczatki zawsze sa trudne bo to nowa sytuacja ale gdy juz wszytsko sie w miare unormuje samo szczescie:) przynajmniej w moim przypadku sie zdarzylo bo przed porodem roznie bywalo a teraz nie do poznania:D oczywiscie nie zawsze tak sie dzieje:)
33anna
Nawet jeśli małżeństwo miało by się rozpaść, to skąd wiadomo, że powodem jest dziecko??? Może to tylko dobry pretekst do rozstania. Więc nawet jeśli powodem było by "dziecko" to i tak bym nie żałowała że je mam, bo nikt nie kocha nas tak bardzo jak nasze dzieci!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.