Menu

Dzieci w gimnazjum: strach się bać

Pytam w imieniu mojej siostry, która przygląda się równieśnikom swojego syna. Syn otrzymał ostatnio radę od kolegów, aby się postawić matce, kiedy nie chce go puścuć do kolegów. On ma szlabany i kary dlatego wie na co może sobie pozwolić na co nie. Co się dzieje z tym światem.. te dzieci mysla że mogą wszystko, czy to tylko te gimnazja czy w podstawówkach tez tak jest? Stosujecie kary i szlabany wobec dzieci? Chcemy się poradzić.

stokrotka1990
 718  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Wychowanie Dzieci w gimnazjum

Odpowiedzi

Aagataa
Nie mam w domu gimnazjalisty ale podstawówke, ale wydaje mi się że coraz trudniej jest wychować dziecko, wsród tych wszystkich pokus itd...Czy się mylę?
misiamama
Gimnazjum to wogóle pomyłka, a zresztą co tu dużo mówić po prostu wiek dojrzewania i tyle, ale wychowanie swoją drogą, wydaje mi się że stosowanie "szlabanów" jest nieuniknione.
MaLaCzarna
Mój brat gimnazjalista nie pyta się matki czy może wyjść tylko stawia ją przed faktem dokonanym : WYCHODZĘ NIE WIEM O KTÓREJ WRÓCE !!!.
Beatka2010
powiem Wam dziewczyny że boję się cholernie tego okresu jak moja córka będzie na tym etapie. Jak widzę tą dzieciarnie nie wychowaną pod szkoła to mnie trzęsie
Iwona1977
moja córka w tym roku idzie do gimnazjum i też mam obawy....w podstawówce umiała się oprzeć kolegom palącym papierosy i bóg wie co jeszcze więc mam nadzieję że sobie poradzi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.