Menu

Dzieci w przedszkolu w okresie wakacyjnym.

Witam
Czy Wasze dzieci będą uczęszczać do przedszkola w okresie lipiec i sierpień.Wracam do pracy we wrześniu i tak się zastanawiam wypisać młodego czy nie?W sierpniu jedziemy na 2 tygodnie na wakacje,więc będzie trochę przerwy..Boję się,że jak wrócę na cały etat to młody będzie musiał dłużej siedzieć w przedszkolu,a poprzez tą przerwę zapomni o przedszkolu.A Wy jakie macie plany wobec Waszych dzieci?

Czy dzieci będą uczęszczać do przedszkola?

Iwet28
 471  7

Odpowiedzi

Anulkaa
Ja mieszkam w Niemczech i w moim województwie są wakacje od 1.08. do 11.09. w czasie wakacji moje przedszkole jest 2 tygodnie zamknięte, ale pozostałe 4 tygodnie dziecko może iść do przedszkola.

A odpowiadając na pytanie:
Tak, posyłam Alicje do przedszkola. Głównie dlatego że Alicja jest jedynaczką i w domu nie ma kompanów do zabawy. A w przedszkolu ma przyjaciół, zabawę, ogród i codziennie nowe atrakcje. A druga sprawa, że ja po wakacjach mam ważny egzamin z niemieckiego i te 4 tygodnie ,mi się przydadzą na powtórzenie materiału i przygotowanie do egzaminu.
Nula139
Przez całe wakacje pracuję,dlatego córcia będzie całe wakacje w przedszkolu.
lola86
U nas jest nieczynne całe 2 miesiące i 3 tygodnie zimą na ferie . Oraz od 20 grudnia do 3 stycznia . I jak tu iść do pracy gdy nie ma z kim dziecka zostawić .
MamaMaya
u nas dwa przedszkola mają dyżury - jedno w lipcu, a drugie w sierpniu. zapisalam moją ale nieco obawiam się jej reakcji na nowe panie, inne miejsce, inne dzieci, mimo że teraz już świetnie czuje sie w przedszkolu. no ale co zrobić pracować trzeba, w wakacje też...
amalka
Lipiec w domu, sierpień w placówce.
mammma
nasze przedszkole czynne jest tylko do połowy lipca. od września córa idzie do szkoły. do przedszkola chodziła zawsze tak długo, jak tylko było czynne.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.