Menu

dzieci z końca roku

cześć mamisie(awve)
mam pytanko do mam krórych dzieci urodziły się pod koniec roku. Moja córka urodziła się 26 grudnia i zastanawiam się jak sobie poradzi w szkole, bo przecież będzie miała w klasie dzieci prawie o rok starsze, a tu jeszcze wchodzi obowiązek chodzenia do szkoły od 5 roku życia. Co Wy o tym myślicie? (krejzolka)

emila2606
 979  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Szkoła i Kształcenie dzieci wiek szkoła

Odpowiedzi

aniuniancyk
Niema się czym martwic ja urodziłam się 1 grudnia i jakby nie liczyć tez miałam przypisany rok a żadnych kłopotów w szkole nie miałam radziłam sobie dobrze także niema co się martwic na zapas:)Pozdrawiam!
Agnieshka76
Szymonek jest z 21 grudnia. Nie martwię się tym za specjalnie, mój brat jest też z grudnia i radził sobie całą szkołę całkiem nie źle, jego przyjaciel jest ze stycznia i wcale nie było widać różnicy między nimi. A zanim nasze dzieciaczki pójdą do szkoły to jeszcze może się coś zmienić w przepisach.
jucia21
Ja nie popieram tego że 6 latek ma iść do szkoły,a mój syn ma 3 lata i chyba będzie musiał iść. Już mi go szkoda, szczególnie za ten ciężki tornister(grins)
smerrfetka
moja jest z 15 grudnia,w przyszłym roku do szkoły tz do zerówki moim zdaniem dzieci z końca roku są biedulki ale słyszałam że dzieciaczki z grudnia mogą iść rok później do szkoły niż rocznikowo,ale to wiąże się z wizytą u pzychologa....jeżeli 5 latki pójdą szkoły to jak by nie było grudniowe będą miały 4latka i 9msc..ja mam z głowy problem bo nie będę cudowała i do pierwszej klasy jej nie puszcze a normalnie do zerówki,mam nadzieję ze jednak to się zmieni i nie będzie tej głupiej ustawy,niech się wezmą za coś pożądniejszego w tym rządzie,a nie odbierać dzieciom dzieciństwo(zlosc)
patusia06
moj synek jest z 28 grudnia i powiem szczerze ze sie jeszcze nad tym nie zastanawialam..
a co do 6 latkow to mi sie to nie podoba. Mam takie samo zdanie jak smerrfetka.
paulaa
moja córcia jest z 20 grudnia ale co do 6 latków w szkole jestem na nnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeee(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
kaczuszka
o jak fajnie-ma wtedy urodzinki co i ja ;) powiem na sobie,że nie miałam problemów ;) a mój synio jest z listopada :) pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.