Menu

Dzieci z sąsiedztwa

Czy w waszym najbliższym sąsiedztwie mieszka dużo rodzin z dziećmi, z którymi zarówno wy jak i wasze pociechy utrzymujecie kontakty? Czy jesteście zżyte z sąsiadami, czy też lepiej ich unikać? Czy spotykacie się wspólnie na kawie, czy odwiedzacie się wzajemnie z dziećmi? Czy dzieci sąsiadów często u was przesiadują i odwrotnie? Czy w razie potrzeby możesz podrzucić dziecko sąsiadom? Jak to u was wygląda? Opowiedzcie nam o swoich sąsiadach.

Ania
 1083  4

Odpowiedzi

aneta1262
my nie stety nie jestesmy zżyci z sasiadami bo dopiero ne dawno sie przeprowadzilismy wiec nasz kontkt z sasiadami jest nie najlepszy ale powoli staramy sie ich poznac lepiej :))))
Danusia79
Ja mam dobre relacje z sąsiadami, niestety nie mam ich zbyt wielu bo postawiliśmy sobie domek na "odludziu ", ale obok nas mieszkają bardzo sympatyczni ludzie, ich córka chodzi z moją do szkoły, mają też drugą starszą i bardzo dobrze, że się dogadują. Ja również nie mam problemów w kontaktach z nimi ( dorosłymi ), nie ma jakiejś wielkiej przyjaźni ale ogólnie jest ok :)
robaczek
U nas jest różnie, jedni są super do innych nie mówię nawet dzień dobry bo na to nie zasługują... do wtrącania się w nie swoje sprawy to mają czas, ale kiedy trzeba komuś pomóc to udają że nie widzą i nie słyszą...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.