Menu

Dzieci znanych i bogatych

Niedawno pojawiły się w kolorowej prasie zdjęcia córki Toma i Kate Cruise Suri: Na zdjęciach dziewczynka ubrana jest w sukienkę i srebrne sandałki na wysokim obcasie. Również dzieci innych gwiazd od małego są ubierane jak lalki, farbuje się im włosy i dopasowuje trendy fryzurę. Córka Madonny ma dopiero trzynaście lat, a już wygląda jak żywa kopia swojej sławnej mamy. Uważasz że rodzice przesadzają z nadmierną stylizacją? Co sądzisz o takim traktowaniu dzieci? Czy takie dziecko może być szczęśliwe? Podziel się swoim zdaniem!

Ania
 1385  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie dzieci stylizacja wygląd sława

Odpowiedzi

renata29
powiem krótko:to chore...
mammma
wystawiają się na pośmiewisko.
a propos chciałabym być dzieckiem bogatych, niekoniecznie sławnych ;))
joka26
pewnie czasami rodzice przesadzają ale tak naprawdę to nie wiemy w jakiej sytuacji było zdobione zdjęcie - może dziecko wracało z np. balu karnawałowego :)
emiliab
Te dzieciaczki sławnych są bardzo nieszczęśliwe, tak naprawdę pozbawione dzicństwa, a napewno odbiera im sie największe przyjemnośći dzieciństwa. One muszą wyglądać tak jak wyglądają, bo gdyby miały normalną fryzurę to od razu pojawiłyby się komentarze pt. "Mamusia odstawiona a dziecko jak wieśniak." Gdyby jakiś paparrazzi zrobił zdjęcie maluchowi jak ma ubrudzone ubranko czekoladę to napewno pojawiłyby się komentarze, ze rodzice zaniedbują dziecko. To chore, że dziecko jest taką marionetką i chwytem reklamowym rodziców. Dobry rodzic nie pozwoliłby na to aby jekie kolwiek zdjęcia dziecka ukazywały się w gazetach i nie robiłby z Niego klałna. To jest nienormalne.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.