Menu

dzieciaczki :) nasze pociechy

witam :) jak wiadomo nasze dzieciaczki są straszne pocieszne i często rozwalają nas na łopatki swoimi zachowaniami, zabawnymi sytuacjami z ich udziałem. macie takie zabawne opowieści o swoich dzieciach, które będziecie już pamiętać do końca życia z uśmiechem na twarzy ?? a może ostatnio zrobiły coś zabawnego ?? ....

kaisaa4
 536  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport śmiech dzieci

Odpowiedzi

kaisaa4
to może zacznę .:) moja Zuza miała 2 lata. była straszną przylepką mamusi. nie mogłam w spokoju nawet iść do ubikacji. czasem to wykorzystywałam i sadzałam jej tam nocnik i ona wtedy też robiła siku - oduczałam ją wtedy sikania do pampersów. i kiedyś miałam okres i wiadomo nie wpuszcze dziecka ze sobą a Zuza za drzwiami mamo wpuść mnie i wpuść mnie i płacze i płacze. ponieważ bała się nie znanego a właściwie była na dystans jak słyszała o czymś nowym to powiedziałam jej że jej nie wpuszczę bo mam okres, na co ona że też ma okres!! ... ja do niej nie bo ona jest za mała, na co moja córcia - ale ja mam mały okres (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
kaisaa4
albo kiedyś było "boże Ciało" i u nas na osiedlu gdzie wtedy mieszkaliśmy zawsze było na podwyższeniu rozłożone dla księdza ... wiadomo stół z obrusem, kwiaty i ten cały anturasz. byłam na mszy z Zuzą lat 3 i małą Mają w ózeczku, ale że ta się zaczeła niepokoić poszłam za kilka bloków dalej do piaskownicy. do domu wracaliśmy akurat koło teg miejsca ale już księdza nie było tylko zaczeło tam sprzątać kilka osób i wtedy Zuza do mnie : mamo patrz !! chodź tam idziemy, zobacz bo tam kawe piją (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
kaisaa4
hehe albo też Zuza (jakoś bardziej z nią pamiętam śmieszne sytuacje) idę z siostrą i 2 letnią Zuzą (nie byłe jeszcze młodszej ) i przechodzimy koło sklepów. nagle moja Zuza pyta " mamusiu masz pieniążki ?? ja wiedząc co jest grane odpowiadam " nie mam Zuzieńko. no to Zuza do cioci : Aga masz pieniążki ?? na co ciocia - mam. wtedy Zuza z uśmiechem od ucha do ucha - to kupisz mi coś ?? (smiech)(smiech) cwaniak od małego i nie było już wymówki :)
Achcha
Widząc jak koleżanka wysadza córkę "na kucaka" w parku Kuba pytał dlaczego dziewczynki sikają dupką!
Kiedyś na basenie wzięłam Kubusia (miał wtedy ze 3-4 lata?) ze sobą do toalety bo bałam się go samego zostawić w szatni (bieganie po mokrych kafelkach!) i pokazywałam mu pojemnik na papier toaletowy, żeby nie zaglądał jak sikam. Miałam wtedy założonego tampona. Zadowolona, że udało mi się odwrócić jego uwagę ode mnie wychodzę a on nagle pyta: Mamo, a po co ci ten sznureczek?(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
mammma
moja ciągle, spytana o cokolwiek, powtarza "to nie ja". i wychodzi przez to mnóstwo zabawnych sytuacji.
kaisaa4
:) heheh fajne te "nasze" dzieciaczki (smiech)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.