Menu

dziecko:)

czy zdarzały sie wam takie sytuacje że 4 miesięczne dziecko przez cały dzień spi tylko 3 godziny a zasypia dopiero gdzieś o godzinie 23 czy też 24 a nawet nie raz i później???? czy macie jakieś dobre sposoby na usypianie swoich bobaków???


czekam na odpowiedzi"???

234olenka
 851  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta sen

Odpowiedzi

234olenka
u mnie jest tak właśnie jak napisał w pytaniu i nie wiem kompletnie co mam zrobić aby to zmienić:/(smutna)
babooshka
tylko ? dla mnie to aż, bo moja córcia w tym wieku spała góra 1,5 h...A co do zasypiania to zależy czy ma ustalony rytm dnia, czy o stałych porach go kąpiesz, kładziesz itd (no i jak dużo śpi w ciagu dnia to mozliwe że zaśnie późno) czy wyciszasz przed snem?
andziabuziak
mój syn tez mało spał.zaczełam mu dodawać kaszke do mleka i po kapieli która jest o 20.00 butla i zasypia ok.21-22 i śpi do 6..00-7.00 a wczesniej spał po 2h i noc zerwana ...dzień w dzień. Kaszka dała to ze czuje sie syty :)
234olenka
a ja karmię go piersią i na dodatek budzi mi się jeszcze ze 2 razy w nocy na karmienie
emiliab
Mój synek nigdy nie był śpiochem. W tym wieku spał może 2 godzinki w ciągu całego dnia. Wieczorem jednak zasypiał po kąpieli i karmieniu najpóźniej o 21. Możesz spróbować seri kosmetyków Johnsona na dobry sen, ale czy to działa to nie jestem pewna. No i spróbuj tak maluszkowi wyregulować sen w ciągu dnia żeby powiedzmy od godz 17 już nie spał do kąpieli.
Bozena26
moj czasem tak tez sypia a ma 3 miesiace niebawem skonczone
emiliab
Przy karmieniu piersią to jest normalne, ze może się maluch budzić na 2 karmienia. Mój synek zawsze 2 razy jadł w nocy.
234olenka
ja mu nie daje spać od godziny 16 już...ale je już padam a mój maluch nie może zasnąć i trzeba go zabawiać.. a kiedy to może się zmienić???
234olenka
tez tak myślałam jak ty iza820 ale co mam robić żeby on mi szedł spać koło godziny22??
Beki
heh.. moja śpi w dzień może 2 razy po 20 min.. no chyba że na spacerze 3-4 godziny. W nocy budzi się co godzine, max 2 :/ Dziecko-cyborg (smiech)
emiliab
Postaraj się ustabilizować Mu rytm dnia np. kąpiel zawsze o tej samej porze, karmienie i spanie.
domiska
moja jak miala 4 miesiece spala w dzien raz!! od okolo 30-do 40 minut, a na noc szla spac miedzy 24-2 w nocy wiec chyba u ciebie jeszcze nie ma tragedi
Achcha
to normalne że jeszcze je w nocy - mó ma 6 m-cy i dopiero od niedawna śpi do piątej bez jedzenia a w dzień spał 2 razy - raz dłużej (1h do 2.5 jak na dworze) i drugi raz około 17tej ale już tylko z pół godziny.
mama1208
mój synuś też niewiele śpi, ma skończone trzy miesiace, i do tego w nocy budzi się co dwie czasem co półtorej godziny na karmienie, już jestem padnięta, twój przynajmniej (jak dobrze rozumiem) śpi w nocy ładnie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.