Menu

dziecko

czy to żle gdy mojej córce troszke ucieka oczko prawe ma dopiero 10 miesiecy

magdalena23
 694  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko

Odpowiedzi

kaisaa4
tak skontaktyuj isę z lekarzem mojej córce też uciekało poszłam do okulisty ta - a ja to źle zrozumiałam - powiedziała że ma przykjść za miesiąc a ja zrozumiałam za rok czy dwa ..... (nie wiem jak ona to powiedziała ale w karcie było inaczej zapisane. poszłam więc po dłuuuuuższej przerwie ze względu że nie mogłam nigdy zarejestriować nie miałam jak jechać a co dzwoniłam wiecznie było zajęte. zrobili mi łaskę dopiero jak byłam w końcówce ciąży i zarejestrowali mnie na przód na następny dzień. u nas są straaaaaszne kolejki to tych specjalistów. i teraz córka ma cztery lata bardziej jej ucieka to oko teraz już wszyscy to idzą nie tylko ja w dodatku tym razem badanie wykaazało również małego plusa ... córka nosi małe minusy [przez tylko 2 godziny dziennnie by skorygować oczy ale widzxe ze nic to daje i chyba bedzie konieczny zabiueg. idz zatemm od razu bo im wcześniej to zaczniuesz korygować tym lepiej.
magdalena23
jak tak mówisz to pójde czym prędzej tym lepiej
ADAMSKA98
mojemu też ucieka oczko ale on ma zeza i jde do okulisty w lutym dopiero sie zapisalam
monilajsa
ja słyszałam,że do drugiego roku życia oczka się korygują ale lepiej sprawdzić u specjalisty
Kamkamka
Ja byłam z moim małym we wtorek u okulisty. Do 6 miesiąca dziecku może uciekać oczko, później musi być skontrolowane przez specjalistę. Najpierw przeprowadza się korekcję poprzez zaklejania zdrowego oczka plastrem (bynajmniej tak jest w Holandii) a później poprzez okulary. Mój mały ma bardzo małą wadę, więc lekarka wstrzymała się z jakąkolwiek korekcją i kazała przyjść za 2 miesiące.
Ale radzę nie zaniedbywać tej sprawy (nigdy)
Punia
kasia 13 nie naskakuj na kobietę bo ona podobnie jak i ja nie wiedziała do którego miesiąca mogą uciekać dziecku oczka.ja u małego też zauważyłam jakieś dwa miesiące temu, że mu ucieka lewe oczko a pediatra nic.dopiero w tym tygodniu się ocknęła, że powinnam dziecko pokazać specjaliście :/
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.