Menu

dziecko

Mam pytanie jestem w 6 miesiącu ciąży czy pojawiające się skurcze to coś normalnego i lekkie bóle jajników??

bobas
 612  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko

Odpowiedzi

MamusiaKubusia
6 m-c to troche za wczesnie, ja tez jestem w tym m-cu i na Twoim miejscu leciałabym do lekarza(prezent)
Kordelia
Według mnie to zdecydowanie za wcześnie - ja przy drugiej ciąży miałam w 7 miesiącu i musiałam do końca brać tabletki na podtrzymanie.
Nie zwlekaj, tylko szybko idź do lekarza, bo nie wiadomo, co jest przyczyną tych skurczy, a jeszcze masz dodatkowo bóle jajników.
POWODZENIA (prezent)(prezent)(awve)
anulaw
Konsultacja z lekarzem ja miałam skurcze od 6 miesiąca i brałam po 8 tabletek magnezu na dobę,ale jajniki mnie nie bolały
emikacpi
Zgadzam się z koleżankami idż jak najszybciej do lekarza i napisz jak po wizycie . (kciuki)(kciuki) trzymam kciuki żeby wszytko było dobrze (kwiatek)(kwiatek)
madusia
u mnie od takich delikatnych skurczy sie zaczelo,ale w 16tyg.musialam brac tabletki na podtrzymanie i lezalam w szpitalu,zeby donosic ciaze-lepiej isc do lekarza
bobas
Nie pisałam wczoraj, ale nawiązując do mojego pytania, biorę nospe forte 3 razy dziennie, do lekarza idę za tydzień bo jeszcze mam porobić badania na cukier, ale te moje skurcze mogą być zwiazane z endometrioza na która choruję,miałam w czerwcu iśc na usunięcie narzadów rodnych, gdyż nic się z tym świństwem nie dało zrobić, a tu Bóg obdarzył mnie jeszcze dzidziusiem, więc i to choróbsko w tych skurczach bierze udział, co Wy na to????
MamusiaKubusia
nie znam sie na tym (pout) zobaczysz co lekarz powie(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.