Menu

dziecko

kakao lub mleko z kartonu przegotowane można zaliczyć to jako posiłęk?? LUb kolacje dla 20 miesięcznego dziecka?? Bo tylko pól szklanki kakao wypiła moja córka dziś na śniadanko...zrobiłam jej placuszki to nie ruszyła:( I w ogóle juz od tygodnia je tak małe posiłki , że aż się boję...Ale to chyba przez to ze jest chora...Ale jak 4 miesięczne niemowlę tyle je tylko...(pout)(pout)(pout)(placze)

Majaaaaaa0000
 1240  22

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie dziecko

Odpowiedzi

mamapati
jak jest chora to zrozumiałe ze mało je
moja ostatnio(4,5 roku) na śniadanie zjadła dwie łyżki chrupek na mleku, na obiad nic, i dopiero na kolacje pare gryzów kanapki
mamapati
aby tylko duzo piła,
Zdrówka życzę
koza54
tak jak napisała @mamapati, jak dziecko chore to i jeść się nie chce, zresztą nie tylko dziecko, bo nawet jak dorosły chory to kiepski apetyt ma :) najważniejsze, że cokolwiek zjadła i pije. zdrówka dla małej (kwiatek)
madusia
moj maly jest zdrowy,a czasem tak malo je .ze sie zastanawiam skad ma tyle sily,dziecko same siebie nie zaglodzi-jak jest glodne to sie samo upomni:) zdrowka dla malej(prezent)
Majaaaaaa0000
Coś tak je w ciągu dnia...i pije sporo nawet 500ml - 800ml dziennie...(prezent)(prezent)
xkasiulax
jak wyzdrowieje,apetyt jej wróci:)
Juli1303
najważniejsze żeby dużo piła przy chorobie, o jedzenie się nie martw
Juli1303
najważniejsze żeby dużo piła przy chorobie, o jedzenie się nie martw
Majaaaaaa0000
Dziewczyny ale ta Klaudia19 to zawsze musi się udzielić...Tyle razy jej pisałam,żeby nie odpowiadała na moje pytania to ona swoje...
Mysiaa
hmmmm Majaaaaaa0000 nie obraź się,ale po pierwsze na pytania każdy może odpowiedzieć...napisałaś je na forum publicznym.Po drugie Klaudia nic takiego nie napisała żebyś musiał się zaraz złościć.A po trzecie konflikty powinnyście załatwiać między sobą,a nie musisz pisać o tym specjalnie w pytaniu na forum....rozpętasz tylko niepotrzebnie wojnę(kwiatek)
Majaaaaaa0000
mysiaa @ żadnej wojny nie rozpędzam...JA zawsze w pokojowych zamiarach...(prezent)(prezent)
Majaaaaaa0000
o rany co ty nie powiesz...ty chyba swoje dziecko to głodzisz!!!!!! (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) koniec tematu , bo z toba to końca nie ma...Pa (spi)(spi)(spi)
flame123
Z pewną taką wesołością się Was czyta(kciuki)
Majaaaaaa0000
tylko tu możesz pokazać swoje mądrości bo Cię zablokowałam...I już nie będzie mnóstwo wiadomości od Ciebie prywatnych...(smiech)(smiech) Pa ...Nie jak słoń ,tylko jak normalne dziecko w jej wieku...Lekarz powiedział , że jest chudziutka wiec ,,,,a zresztą po co ja Ci się tłumacze...Zajmij się dzieckiem , na szczęście moja śpi wiec mam chwilkę żeby odpisać Ci!!!! (barf)(barf)(barf)
Juli1303
Dziewczyny, zachowujecie się jak dzieci...z takiego błachego powodu takie zgrzyty?? Jesteście jeszcze młode i wiem że trudno wam jest pogodzić się z faktem , że ktos ma inne zdanie na temat wychowywania czy karmienia dziecka...ale puknijcie sie w główkę, bo to jest lekko śmieszne(kwiatek)
Majaaaaaa0000
zegnam Klaudio19...(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) ty tez nie jesteś dla mnie nikim ważnym a zapraszałam , cię bo już skończyły mi się wiadomości to obcych i tylko mogłam wysyłać to przyjaciółek (barf)(barf) Pa
Majaaaaaa0000
Juli- te wścibska baba zawsze musi pokazać swoje mądrości...I temu ta sprzeczka...Ale już jej koniec...(grins)(grins)(grins)(rock)(rock)
xkasiulax
he,he...no nie wierzę!!!(smiech) ...dziewczyny ale wy zawzięte!popiszcie,jeszcze trochę!fajnie sie to czyta:)*D...
Beki
I już?
A tak się wkręciłam (grins)
babooshka
niezły Meksyk....(wow)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.