Menu

dziecko a praca

powiedzcie ,czy majac do wyboru spedzenie czasu z dzieckiem a siedzenie w pracy na nadgodzinach(dobrowolnych),zawsze wybieracie dziecko?czy wolicie jednak zarobic wiecej pieniedzy?

adaPG
 476  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Opieka nad dzieckiem dziecko

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Nie ukrywajmy sie czasy sa cięzkie teraz.Gdybym miała taka mozliwosc napewno co jakis czas zostawała bym nadgodziny w pracy, ale nie mówie ze cały czas do upadłego bo dziecko równiez wazne jest i trzeba mu czas poswiecic.
clyde22
Jak nie starcza na podstawowe potrzeby to dorobić trzeba, jak jest możliwość. Ale zawsze jest coś kosztem czegoś. Dobrze jest mieć czas dla dziecka...
Nula139
Nie ciągnę nadgodzin,zresztą nawet nie mam takiej możliwości.
Jeśli moja sytuacja byłaby trudna,to pewnie brałabym nadgodziny.
adaPG
ja tez sadze,ze dziecko jest najwazniejsze,robie swoje w pracy i ide do domu.czasem zostaje dluzej ale to sporadycznie.fakt,kasa sie liczy ale nie jest na pierwszym miejscu(grins)(grins)(grins)
CzerwonaRoleta
pracuje tylko w weekedny ... dwojka dzieci.. jednak kiedy mam okazje wyjsc wczesniej.... wybiegam! nigdy nie zostalam dluzej, nawet za 100% normy,,,,
anu80 :)
czekoladka22
Ja bym chciała mieć taki wybór :) Niestety muszę iść do pracy chyba że wygram w totolotka :D ale uważam że dziecko potrzebuje matki do 2,5 roku życia potem dobrze jest żeby dziecko poszło do przedszkola moja mała bardzo by chciała iść do przedszkola chce mieć koleżanki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.