Menu

Dziecko - artysta w domu

Czy na Twojej lodówce nie ma już miejsca na rysunki Twojego dziecka? Gdzie się znajdują pozostałe malunki artysty? Posiadasz specjalne miejsce na nie, czy po czasie je wyrzucasz? Jakie były najpiękniejsze prezenty własnej roboty, jakie otrzymałaś od Twojego dziecka?

Ania
 1359  2

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Moja starsza ciagle cos robi. Teraz chodzi rowniez do szkoly waldorfskiej, gdzie maja bardzo duzo zajec praktycznych... typu rzemioslo (moja cora walila juz prawdziwym mlotkiem), prace reczne (szyje i wyszywa)... duzo rzeczy, ktorych bym sie nie odwazyla uczyc 6 latke.

Ostatnio przyniosla mi ze szkoly samodzielnie upieczony chlebek i uszyty przez siebie woreczek lawendowy.

W domu robi rozne rzeczy... maluje... wycina... klei... jest tego cale mnostwo. Nie obwieszam tym scian (choc wazonik przez nia zrobiony postawilam na regale... :)), ale zbieram do segregatorow i pisze daty... no i oczywiscie zbieram tylko te "dziela", ktore soba cos przedstawiaja... reszta idzie do kosza na smieci... mam tu na mysli np. puste kartki z jedna kreska... czy temu podobne... :)
kasia13_archiwum
A propos scian malowanych reka "artysty"... Musze sfotografowac sciane Yasminy... :) Jak sfotografuje... to wstawie ja tutaj do podziwiania... ;P
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.