Menu

dziecko cicho łka przez sen

Hej, chciałam się was poradzić, bo wczoraj siedziałam do późna, a moja mała poszła już wcześniej spać. No i ja przed pójściem spać poszłam jeszcze do niej do pokoiku i chciałam sprawdzić, czy wszystko OK. I nagle usłyszałam takie odgłosy jakby ktoś cicho płakał. Wystraszona pobiegłam do łóżeczka i wzięłam małą na ręce, a okazało się, że ona spała i chyba się coś jej przyśniło. Wzięłam ją w ramiona i utuliłam, a ona potem nie chciała zasnąć spowrotem i było godzinne usypianie. No i kurcze nie wiem czy dobrze zrobiłam w takim razie że ją wybudziłam. Czy Wasze dzeci też tak czasem mają, że płaczą przez sen? Co wtedy robicie? Bo ja się już tak zastanawiam, jak powinnam zareagować, jak mi się coś takiego znowu przytrafi

jagoda24
 821  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem płacze przez sen

Odpowiedzi

malutka543
Moja mala rak ma. Ze placze mi czasem w snie. Wtedy jej nie ruszam nawet ewentualni glaskam po glowce i spiewam kolysanke i sie uspakaja.
malutka543
Tak ma mialo byc a nie rak ma
jagoda30
Moje też tak mają.Maciek już rzadko,ale Zuzi się częściej zdarza, tylko że ona tak wyje że trzeba wziąć na ręce i lulać.
Beatka9316
Na drugi raz może spróbuj podejść pogłaskać po głowie lub ręce pocałować w policzek bądź czoło powinna się wtedy uspokoić :)
katarynka3311
Moja też często popłakuje we śnie, czasem mówi i to dość głośno. Myślę,że nie śpi,ale jednak śpi. Ja kładę się do niej na chwilkę głaskam po głowie i mówię, żeby ją uspokoić. Jeśli mocno płacze i siada na łóżku to wtedy ją przytulam, biorę na moment na ręce.
amalka
Tak jak dziewczyny- głaskam synka po główce, coś zanucą lub uspokajam po cichu. Czasem położę się obok niego (kocham patrzyć gdy śpi i słyszeć jego spokojny oddech) Junior ma 6 lat i miewa złe sny (ostatnio, ktoś mu śrubkę zabierał hehe)
renata29
Jak chłopcy byli mniejsi to wystarczyło pogłaskać po główce.Teraz,jak się zdarzy im zapłakać to nawet nie zdążę zareagować.Zakwilą tylko momencik i śpią dalej spokojnie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.