Menu

Dziecko i zabawa

Hej Kobitki;) moje pytank brzmi :D jak spędzacie czas z swoimi pociechami tzn jak go zabawialiście itp ... .. mój synuś ma 2.5 miesiaca i jestem ciekawa jak to u was wyglądało ??

soniacz87
 614  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Wychowanie dziecko

Odpowiedzi

elcia
ja głownie z moim mackiem kiedy był w wieku twojego małego robiłam następujące rzeczy:
czytałam lub spiewalam rymowanki
wieszałam lub trzymałam nad jego głowką jakieś karuzelki maskotki i patrzylam jak reaguje
uśmiechałam sie do niego przytulalam nosiłam
z wiekiem zabawy zaczełyh sie zmieniać
w grę weszła mata edukacyjna i inne zabawki rozwojowe ale kołysanki i wierszyki zostały do dziś z tym że teraz razem je spiewamy a nie tylko ja :)
soniacz87
ja strugam bałwana jak nie wiem .. śpiewam mu tancze i wyglupiam sie hehe .. widze ze mu sie to podoba... zakupiłam mate edukacyjna ale jeszcze go to zbytnio nie interesuje ale karuzela owszem;)
renata29
ja głównie gadałam coś:)czytałam,pokazywałam zabawki
kaisaa4
mój kubuś też ma 2,5 miesiąca :) ja go nosze rozsmieszam, wkładam do lerzaczka - o sobie sam fajnie potrafi posiedziec z pol godziny :) przytulam, śpiewam .pokazuje mu a właściwie wydobywam z zabawek różne dzwięki ma taką fajną dźwiękową grzechotkę .
xkasiulax
Ja mojej zakupiłam'' matę'' jak miała 2-miesiące też się nią wogóle nie interesowała,a teraz ma 4-miechy i ją uwielbia (grins) zabawiam ją pokazuję jej zabawki,śpiewam,tańczę z nią (grins) No podobnie jak ty udaje Przed nią bałwanka he he ale jej się to najbardziej podoba (smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.