Menu

Dziecko nad jeziorem, nad rzeką, na miejskim basenie lub nad morzem

Wiadomo, że woda w tego typu zbiornikach wodnych do najczystszych nie należy. Czy jeździcie z dziećmi ogólnie rzecz biorąc „nad wodę“? Czy i od jakiego wieku pozwalacie się dzieciom kapać lub brodzić po wodzie? Czy nie boicie się o zdrowie dzieci? Podzielcie się swoim podejściem do tego tematu.

Ania
 1893  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie jezioro morze wakacje rzeka dziecko woda

Odpowiedzi

ADAMSKA98
moj syn starszy jak miał lata to pojechaliśmy nad wodę ,ale tylko wchodzil do wody z mężem ,ale była bardzo czysta woda wiec o choroby sie nie balam
sque
No moja córeczka to pierwszy raz będzie miała styczność z wodą inną niż w wannie. Mam zamiar pojechać z małą nad morze po jej pierwszych urodzinach i oczywiście będzie to takie pierwsze moczenie nóżek. Wcześniej jednak planuję jechać z nią na basen odkryty jak już będzie naprawdę ciepło, dopiero wtedy zobaczę czy mała nie będzie się bała tak dużej wody i zgiełku. Muszę ją trochę przygotować przed wyjazdem.
myszka838383
@geodonna :D :D :D :D i smakują jej??? hihi mój za to uwielbia psią karmę :D Co do pytania...pluskamy się w jeziorku..jeśli nie ma zakazu to dlaczego nie :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.