Menu

Dziecko nie chciane - bardziej kochane ?

Jak myślicie jest to prawdą ? nie twierdzę oczywiście,że chciane nie jest bo jest na pewno całą miłością matki/rodziców,ale spotkałam się z takim zdaniem, skierowanym nawet w moim kierunku .. każdy wiedział,że nie chciałam dziecka- nie byłam zadowolona z ciąży itd a teraz dla małej zrobiła bym (zresztą wiecie co bo to samo co wy ...) ale usłyszałam,że tak jest że to nie chciane jest bardziej kochane ...co o tym myślicie? jeszcze raz powtarzam-nie twierdzę że chciane i planowane nie jest!

Nicoletta
 769  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie miłość rodzicielska

Odpowiedzi

renata29
nie mam porównania więc nie wiem:)
Magdzik
Nie mam porównania, ale myślę, że kto tak twierdzi, tak naprawdę nie ma pojęcia o tym, co mówi...
aneta1262
tez sie spotkalam z tym ale nieweim jak to jest bo tez nie mam porownania moje dzieciatka to tez byla wpadka i nie chcialam miec wtedy dzieci ale stalo sie a teraz nie zaluje bo kocham je z calych sił (grins)(prezent)
emiliab
Nie sądzę żeby tu o to chodziło. Poprostu jak pojawia się dziecko to rodzice kochają je najbardziej na świecie. Wyzwalają się instynkty miłości i tyle. Po za tym są przypadki, że niechciane dzieci lądują na śmietniku.
Nicoletta
może można,albo może chodzi o porównanie tzn osoba tak uważająca widzi różnicę między rodzicami..
może chodzi o to,że widziała (akurat tak trafiła...)
że ci co chcieli dziecko nie do końca się mu poświęcali i byli bardziej "olewusami" w stosunku do niego a ci co nie chcieli byli oddani w 100% .. nie wiem ...
dodusia111
witam wiesz co moje było spełnieniem marzeń , ale wydaje mi się że każda mama , rodzic kocha swoje dziecko od pierwszego ruchu , spojrzenia czy jest to chciane czy nie tylko musi ta chwila przyjść sama pozdrawiam
rozowa82
nie mam zdania....
Nicoletta
możliwe,że jest tak jak piszesz Kaśku

dziękuje za odpowiedzi! (prezent)
Cyntia
Ja uważam,ze takie naprawdę niechciane,to matki po prostu zostawiają w szpitalu czy po prostu oddają.A niecheć podczas ciąży wydaje mi się w ogóle czyms bez znaczenia.Bo np.ile młodych ,niedojrzałych jeszcze matek nie chce nienarodzonego dziecka.A gdy je zobaczy,przytuli.....kocha go całym sercem
U mnie akurat obie ciąże były wyczekiwane,więc nie mam doświadczenia.Ale to co napisałam,to są moje obserwacje.....
mamapati
moa Niunia nebyła planowana, a nawet jesli y była to kochana była by tak samo, ja jak tylko ujrzałam dwie kreseczki to juz ją kochałam(grins)
kaisaa4
a moja trójca były całkiem chcianymi wpadkami (smiech) inaczej tego nie mogę napisać (smiech) i kocham od momentu jak zobaczyłam dwie kreseczki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.