Menu

dziecko nie grzeczne

Dziewczyny szukam pomocy a mianownik moj synek poszedł we wrześniu do pierwszej klasy w pierwszej połowie było ok.a teraz masakra co chwile dostaje uwagi że jest nie grzeczny nie slucha nie pisze na lekcji w zeszycie, bije inne dzieci.próbowaliśmy z nim rozmawiać ale to nic nie dało.dodam ze synka nie pijemy.doradzcie co mamy robić.

basia31
 271  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Szkoła i Kształcenie dziecko nie grzeczne

Odpowiedzi

patik89
Może rozmowa z panią która prowadzi lekcje da jakiś obraz dlaczego dziecko się tak zachowuje, może coś z otoczenia wpływa na niego i wtedy się tak zachowuje.
Elfka
Myślę sobie, że trzeba by nałożyć szlaban na wszystko co lubi i mu się charakterek utemperuje.
Może faktycznie coś się w szkole dziać, polecam rozmowę z wychowawcą czy szkolnym psychologiem. Mamy w klasie córy różne przypadki, ale rodzice kompletnie nie reagują, więc olewanie, czarne kropy, bicie trwa. Skoro Wy rozmawiacie i staracie się problem rozwiązać to już jest dobrze.
amalka
Po pierwsze- kupić słownik i używać. Przepraszam, ale aż oczy bolą.

Po drugie- coś niefajnego stać się musiało, skoro taka zaszła w dziecku zmiana. Koniecznie musicie działać. Życzę powodzenia.

Ps. Z rodzicami innych dzieci rozmawialiście? To często kopalnia informacji. Maluchy o wielu sytuacjach mówią mamie/ tacie. Może jest jakiś agresor, ktoś kto prowokuje, dokucza? Nie ma dymu bez ognia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.