Menu

Dziecko po narkozie.

Witajcie.
Staś jest po narkozie. W poniedziałek miał wycinane migdały. Zachowuje się dziwnie. W nocy jęczy i otwiera oczy, czasem się trzęsie. W dzień jest osowiały nie bardzo chce coś jeść i pić. Jak już je to na zwolnionych obrotach. Ogólnie to ciągle się przytula i wiecznie pcha paluszki do buzi. Jak pytam czy boli go gardziołko to mówi że nie, tylko brzuszek pokazuje czasem.
Zdenerwowana jestem strasznie. Kontrole mamy dopiero 27 maja.
Mam wrażenie jakby myślał, że znowu go zostawię, że go oddam chociaż na chwilę w nie odpowiednie ręce. Był w pełni świadomy jak zabrali go na salę operacyjną, krzyczał za mną.
Jak wróciliśmy do domu to myślałam, że jest dużo lepiej, ale teraz zdaje mi się że dzisiaj było gorzej jak wczoraj i we wtorek... Strasznie się boję.

KlaudynaK
 1966  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

narkoza migdały

Odpowiedzi

emikacpi
Poobserwuj go jeszcze tak z dzień , dwa jak dalej będzie dziwnie się zachowywał to jedz do lekarza.
Nie przejmuj się , badz dobrej myśli (prezent)(prezent)(kciuki)
agnese32
mogl sie wystraszyc i teraz potrzebuje czasu a na usuniete migdaly u nas podaja lody moze i jemu to zasmakuje zdrowka dla synka(kwiatek)
katarynka3311
Ja nie wiem jak dziecko reaguje, ale ja po narkozie (a mialam ich kilka) jestem ospala, nie mam checi do niczego i po prostu ledwo zyje. Poza tym duzo wymiotuje. Po tygodniu juz jest ok. Mysle wiec, ze te objawy to reakcja na narkoze. Jesli jednak bedziesz dzieki temu spokojniejsza to idz do pediatry. Zdrowka dla Stasia(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.