Menu

Dziecko przed komputerem

Pytam z ciekawości..pozwalacie swoim dzieciom siedzieć przed komputerem??Jeśli tak to ile czasu dziennie/tygodniowo??i ile ma lat? Oglądałam dziś program: "Sekrety Mądrej Niani" i mówili właśnie o tym....W ogóle oglądacie ten program lub inne podobne?? Ja często oglądam jak mam chwile(grins)(kwiatek)(awve) Miłego dnia Wszystkim(cukierek)(cukierek)

Madzik8889
 1013  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko komputer

Odpowiedzi

Madzik8889
Moja też ma taki laptop(grins) ale u niej to jak ma ochote to chwile posiedzi i koniec zaraz co innego wieć średnio nie wiem czy tygodniowo spędzi z godzine zwłaszcza że już chyba jej się znudził. Też ma 2,5(kwiatek)(kwiatek)
moniczka
Mój czasami słucha piosenek a ostatnio to kulfona i zabke Monike ale staram sie zeby nie patrzył za dlugo na komputer bedzie miał w styczniu 3 latka
myszka838383
Mój czasem ogląda bajki na komputerze. Ma 3,5
mammma
moja ogląda czasem nasze zdjęcia w komputerze. raczej rzadko i nieregularnie się to odbywa.
Panterka
Moja ma 3l i 2mce, ostatnio siedzi po pół godzinki na stronie www.buliba.pl i gra w gry.. Już opanowała część gier (grins) i potrafi obsługiwać się laptopem (wow)... Poza tym, czasami ogląda bajki na komputerze.. Całościowo może ze 3godzinki spędza (w odstępach czasowych i tylko jak nie idzie do przedszkola).. Jak chodzi do przedszkola to góra godzinkę, wieczorem bajkę ogląda..
xkasiulax
Moja ma dopiero 13-miechów około godziny dziennie ogląda baje,słucha z zaciekawieniem muzyki (grins)(grins)(grins) ........a tak to jeszcze ją komp nie interesuje (grins)
adaPG
moj ma 3,5 roku i ostatnio polubil kolorowanki online.siedzi okolo pol godziny bo po prostu dluzej juz mu sie nudzi
KIciula
moj 6 latek gra na komputerze ok 2 godz dziennie w jakies smochodziki
cela
Mój trzy letni Franek spędza za dużo czasu na kompie...(pout) nawet do trzech godzin dziennie w odstępach czasowych. Przeważnie odwiedza buliba.pl... i jest coraz lepszy, nawet nauczył się liczyć (grins)
krasna1
moja 9-laka komputer ma dostępny tylko w weekend i to też z ograniczeniami
Pateras
no cóż mój syn siedzi ile chce czasem 1h czasem 2h sam sobie dozuje nie zauważyłem by siedział dłużej niż 2h dziennie co do niani i jej programu to myślę że niektóre odcinki są reżyserowane nie we wszystko ślepo wierzę co pokazują w TV Zwłaszcza że program wszedł na antenę w momencie gdy nagle zrobił się wielki "bum" na wychowywanie prawie "bezstresowe". Za komuny były programy propagujące system komunistyczny - przepraszam za takie porównanie ale właśnie z tym mi się kojarzy program niania. Z propagowaniem na siłę czegoś czego nie było do tej pory i było ok. Ale to tylko moja opinia moja teściowa ubóstwia ten program choć dziwne bo się do niego nie stosuje.
andziabuziak
mój jest za mały ... ale za to brata synowie w wieku 4 L. i 9 L. nie siedzą wcale. Brat twierdzi ze sa inne gry i zabawy niz kłutnia teraz ja chce Komputer ....miedzy chłopakami często dochodziło do kłutni a teraz razem w chińczyka grają i bawią się w różne rzeczy klocki i samochodziki.ja też raczej nie bede pozwalac na kompie bo to nie dla dzieci moim zdaniem.Pamięam jak na moim osiedu wyłaczyli prąd latem ...Ludu ile dzieciaków było w ten dzień na placu a tak to kilkoro tylko sie bawi.
daryjka87poznan
Moja nie długo skonczy 2 latka. Czasami przyjdzie i chce zebym jej wlączyła gre Dobranocny Ogrod. Mama gra, raczej układa postacie z tej bajki a ona patrzy. Moze z 15 minut i juz ucieka bo sie jej nudzi.
irekzboralski
mój ma prawie 3 latka..i max 20 min jak chce oglądać krótkie filmiki ze sobą w roli głównej(grins)(grins)(grins)
Nula139
Syn ma 11 lat,córka prawie 10.
Tygodniowo siedzą po około 4 godziny.
Najczęściej siedza w weekend bo w tygodniu maja dodatkowe zajęcia pozalekcyjne,więc czasu brak na komputer.
Czasem w ciągu tygodnia wcale nie siadają.

Zuza ma dwa lata i komputer nie jest dla niej.
cytrynka
mój 7 latek siedzi przy komputerze 30 min dziennie. jeżeli ma więcej ze szkoły zadane to wogóle nie gra. wtedy tylko w weekendy może grać
renata29
sam jeszcze nie siedzi,ma 17 miesięcy ale tak raz na tydzień czasem rzadziej biorę go na kolana i słuchamy elmo song kilka razy:)
Iwona1977
moja cora ma 10 lat i ma tam takie stronki dla dziewczynek z moda i troche gier,syn ma 7 lat i tylko gra ... maja po dwie godziny dziennie wyznaczone
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.