Menu

Dziecko samo w samochodzie

Zostawiacie czasem dziecko samo w samochodzie jak musicie na sekundkę wyskoczyć? Ja dzisiaj miałam taką sytuację na stacji benzynowej. Musiałam zatankować bo nie dojechałabym do domu, więc zatankowałam i poleciałam zapłacić i nie wypinałam synka z fotelika na taki moment. Zamknęłam drzwi oczywiście. Mały się nie bał nic a nic miał włączone radio poza tym mnie widział cały czas. A teraz mam jakoś wyrzuty sumienia...

paula80
 595  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

samochód dziecko

Odpowiedzi

paula80
No to mnie pocieszyłyście bo ja już zdąrzłam z siebie zrobić wyrodną matkę!!!!! :( Wyrzuty sumienia mnie zżerają...
paula80
No jasne że nie - 3 minutki może się z tego zrobiły ale zaraz potem człowiek myśli co by było jakby sie coś stało... jakieś takie czarne wizje... wiem wiem sama sobie wkręcam ale to też dlatego, że podzieliłam się swoimi rozterkami z mamą i to pogorszyło sprawę bo wsparcia nie otrzymałam a na nie liczyłam!
Tesa
zdarza mi sie to też przy tankowaniu. One chcą żeby samochód zamknąć i wtedy się nie boją.
rozowa82
niestety zdarzyło mi sie ale wstydze sie tego bo wiem ze nie powinno sie tak robic :(
tlolek
czasem trzeba szybko wyskoczyc z auta i zostawiam najczesciej i tak spi. zamykam samochod i szybko lece.a i tak wiecej niz 5 minut to nie jest sam (wyrzuty i tak sa...)
Edit
Ojej zaskoczyłyście mnie dziewczyny. Ja jak po tankowaniu idę płacić to zawsze zabieram dziecko. Nawet jak śpi to go budze. Zresztą nigdy go nawet na chwilkę nie zostawiam samego w aucie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.