Menu

Dziecko w foteliku

Wiadomo, że zgodnie z przepisami dzieci muszą jeździć w specjalnych do tego przeznaczonych fotelikach. Czy wasze dzieci lubią jeździć w foteliku? Czy zapinanie w foteliku jest połączone z płaczem? Co zrobić jeśli dziecko nie znosi jeździć w foteliku i czy zdarza wam się czasem przewozić dziecko niezgodnie z przepisami „bo jest blisko”? Co myślicie o przewożeniu dzieci bez fotelika? Podzielcie się swoim zdaniem na ten temat.

Ania
 1721  8

Odpowiedzi

renata29
Mój synek zawsze jeździ w foteliku i chyba lubi bo nigdy nie protestował:)
tlolek
lubi jeździć w foteliku, już sam do niego włazi a jak czasem do domu go przynosimy to K. w nim jada obiad czy inny posiłek (albo się w nim bawi)
czasem zdarza się że nie jest w foteliku ale to w chwili kiedy przejeżdżam od jednej do drugiej bramy (jakieś 20m)
pare tygodni temu teściowie zabrali małego na wycieczkę (bez naszej zgody) na sąsiednią wioskę oczywiście bez fotelika..... pierwszy raz opier....teściową
ulenka091987
zawsze w foteliku, obydwaj, narazie nie protestują i mam nadzieję, że tak zostanie, jak jedziemy do mojej mamy to w nocy, bo spokojenie śpią, a na krótsze dystanse nie ma żadnych problemów, gorzej jest z wyjściem z samochodu, bo jak się zatrzymujemy, to Paweł chce siadać za kierownicą i mógłby w samochodzie cały dzień spędzić :)
Panterka
Nie ma problemów z siedzeniem w foteliku..
daryjka87poznan
Moja lubi jezdzik w foteliku na szczescie.
StepByStep
Mój wręcz uwielbia, ostatnio ma takie akcje, że muszę go do samochodu wsadzać, zapinać w foteliku, a on sobie udaje, że jedzie. :)
Jaga80
Moje dziewczyny zawsze jeżdzą w fotelikach,a ja nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej.Jak tylko wsiadają do samochodu cieszą się że gdzieś wyjeżdzamy,starsza nawet mi przypomina żeby zapiąć jej pasy:-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.