Menu

Dziecko w nocy

Jak oduczyć mlucha jedzenia w środku nocy?? kilkakrotnego...

gpaola
 589  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dziecko butelka

Odpowiedzi

jagoda30
dobre pyt,ja też szukam środka i doszłam do wniosku,że sama przestanie...kiedyś,ma już 11mcy.Picie nie pomaga,kołysanie też, smoka nie używamy,ja dożyje jak się nie wykończę (krejzolka)
emikacpi
Miałam tak ze starszym synem no i nic nie podziałało przestał pić mleko dopiero w 20 ms życia , młodszy je dopiero 4 rano albo nad ranem . Przejdzie mu samo więc życzę wytrwałości .
karolincia
Córcia przestała sie budzić na mleko w nocy w wieku 4 miesięcy synek natomiast długo pił w nocy miał półtora roku jak przespał bez picia mleka całą nockę ale on to był straszny głodomór
Grosik007
jak to odkryjesz bedziesz milionerka:)
tlolek
rada naszego Pana dr....
jeśli mu potrzeba nie odmawiać niech je w nocy (najważniejsze że w dzień także ma apetyt)
u nas potrzeba była zawsze jak Syn ząbkował. skończyło się jak wszystkie zęby się pokazały czyli po 2rż
gpaola
Dzięki za rady ;)
CzerwonaRoleta
nasza pediatra mowila to samo, co doktor @tlolek.... zeby nie odmawiac dziecku nocnego jedzenia, dopiero kolo 1.5 roczku mozna powoli odzwyczajac .
emikacpi
Moja pediatra powiedziała że do 4,5 ms życia pasowało by nawet żeby dziecko w nocy jadło pózniej starać się ograniczyć nocne podjadanie ale nie każde dziecko pójdzie na wodę .... ciepłe mleczko uspokaja coś w tym jest :)
mycha2706
U mnie była masakra z najmłodszym synem. Jadł dużo i cżesto w nocy a tu nagle pojechaliśmy do szpitala i koniec,kaplica. Pielegniarki nie pozwalały,dostawał wodę z glukozą,pluł tym,buntował się,darł się i tak 10 dni... w końcu stwierdził, że Mu się "nie opłaca "budzić na wodę i dał spokój ...ale bywało ostro. Grunt to się nie poddać. Pewnie do dzisiejszego dnia by sobie kolacyjke o 3 nad ranem zyczył;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.