Menu

Dziecko w piaskownicy

Pozwalacie się dzieciom bawić w piaskownicy? Mnie do szłu doporowadzają te pewy w piaskownicach, śmieci nawet nie rzadko kawałki szkła. Poza tym to jedna wielka kuweta – chyba wszytskie koty się tam zalatwiają. Jakie jest wasze zdanie na temat piaskownic?

panidomu
 671  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

czarna
Rozumiem Twoje obawy bo mam podobne – ale co zrobić – jest to nie do przejścia. Powtarzam, żeby nie brac nic do buźki brudnymi rączkami i uważać. Jak przychodzimy do piaskownicy to robie mały przegląd czy coś się tam nie zaplątało niepotrzebnego! Ale piaskownica to całe życie dzieci! Tak się uczą zabaw w grupie, uczą się dzieliś, wspołpracować – przecież nie zabronię!
ann79
Wiadomo że nie jest czysto ale nigdy nie było! Przecież same się wychowałyśmy na takich piaskownicach i założę się że nikomu nic z tego tytułu się nie stało! Nie uchronicie dzieci przed wszytskimi zarazkami tego świata!
panidomu
Ja chyba jednak zrezugnuję... Mamy działkę to tam będzie miał swoją prywatna zamykana piaskownicę i już!
czarna
Prywatna piaskownica n ie zastąpi dziecku zabaw z rówiesnikami. Ale rób jak uważasz.
ann79
Moja Patrycja często bawiła się w piaskownicy na podwórkach i w parkach i nic jej się nie stało. Poza tym próbując ochronić dziecko przed brudem i innymi zjawiskami tego typu możemy wręcz osłabić jego odporność.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.