Menu

Dziecko w pracy

Szwagier zaproponował mojemu synowi, że mógłby sobie trochę dorobić u nich na gospodarstwie a przy okazji mieć wakacje. Rodzina mieszka w lubuskiem - wieś z prawdziwego zdarzenia. Szymon się już napalił i bardzo chce jechać na te ostatnie dni wakacji, jednak nie wiem czy to jest dobry pomysł chyba wolałabym żeby wypoczął przed rokiem szkolnym niż pracował. Tym bardziej że to jeszcze przecież dziecko. Co myślicie?

irra20
 641  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Praca i Finanse praca gospodarstwo wakacje dziecko

Odpowiedzi

carla1978
Do końca wakacji jest jeszcze trochę czasu. Miesiąc. Więc może po prostu pójdź na kompromis. Pozwól synowi jechać na wieś ale np. na 1,5 tygodnia nie dłużej. On będzie się cieszył, że mu pozwoliłaś. A ty będziesz spokojna, że zdąży wypocząć jeszcze przed nowym rokiem szkolnym.
flora
Myślę, że powinnaś pozwolić synowi pojechać, bez sensu, żeby siedział w domu i się nudził. Tam będzie miał przynajmniej coś ciekawego do roboty
kasia13_archiwum
Wierz mi... twoj syn nie tylko zmeczy sie na tej wsi, ale rowniez naprawde odpocznie. Pozwolilabym mu pojechac. Po co ma sie w domu gniezdzic. Czy w domu odpocznie lepiej? Poza tym jak juz pisalas, zlapie troche grosza, co tez go na pewno ucieszy.
Fajny pomysl ma @carla1978... zeby to bylo ewentualnie na krocej.
mumczinx
Niech jedzie, będzie aktywnie wypoczywał, szwagier pewnie też nie da mu jakiś ryzykownych prac dla jego zdrowia, docenia co to praca i zarobiony własny pieniądz.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.