Menu

Dziecko w przedszkolu

Każda mama martwi się jak jej dziecko poradzi sobie w przedszkolu. Pierwszych kilka dni jest najgorszych. Czasem jednak bywa tak, że to rodzice gorzej znoszą rozłąkę od dzieci. Jak to było u was? Czy wasze maluchy szybko przystosowały się do nowej sytuacji? Jak wasze dzieci zachowują się w przedszkolu? Są grzeczne czy też rozrabiają i często panie się na nie skarżą? Napiszcie co nieco o swoich przedszkolakach.

Ania
 1165  3

Odpowiedzi

monia13100
mój synek chodzi do polskiego przedszkola tylko w soboty wiec nie może sie zwykle tej soboty doczekać. Od samego początku dobrze sie tam czuł. Nie płakał gdy wychodziłam. Na poczatku panie mówiły ze jest strasznie niecierpliwy i jest w kilku miejscach na raz, ale teraz już się dostosował i wszystko jest ok.
rosolzkury
Mój syn lubił przedszkole. Póki nie natrafił na chłopca wymuszającego podporządkowanie biciem i gryzieniem. Niestety, Tomek nie został mu dłużny i doszło do rękoczynów. I tu miałam problem, bo z jednej strony nie chciałam go chwalić za agresję, a z drugiej- byłam dumna, że sobie poradził. Miałyście może takie sytuacje?
Kosica
Moja córka chodzi do Mądrych Główek. Przedszkole organizuje dni adaptacyjne, także przez ten najtrudniejszy okres przechodziłyśmy wspólnie (byłam z małą w placówce). To dobre rozwiązanie, bo dziecko czuje się pewnie i bezpiecznie a i rodzicowi łatwiej jest zostawić malucha w obcych rękach.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.