Menu

Dziecko z alergią – jak sobie z tym radzić

Czy twoje dziecko jest alergikiem? Na co ma alergię i jak wpłynęło to na wasze życie. Czy musicie z czegoś rezygnować? Czy są to produkty żywnościowe czy przykładowo musicie unikać spędzania czasu na łąkach i w lasach? Napiszcie jak wasze dziecko znosi alergię. Czy bierze na to jakieś leki przynoszące ulgę? Zapraszamy do rozmowy wszystkie mamy małych alergików.

Ania
 1134  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie alegrik alergia

Odpowiedzi

korek221
Mój Grześ jest a właściwie był(?) mega alergikiem:( Już na porodówce się dusił... okazało się ,że jest uczulony niemal na wszystko...kurz,roztocza,pyłki traw, drzew, pleśnie ,mocne zapachy, kosmetyki, detergenty , niektóre pokarmy...jedynie na zwierzęta nie wykazuje alergii (całe szczęście) - trafiliśmy na alergologa z powołania ,który tak dobrał młodemu leki ,że alergie zaczęły się cofać a już niemal od roku Grześ nie przyjmuje żadnych leków i nic mu się nie dzieje:)) może wąchać kwiaty, tarzać się w trawie ,sianku - wcześniej nie mogłam z nim wyjść na dwór jeśli ktoś skosił trawę lub gdzieś było siano, bo zaraz puchł, smarkał, kaszlał...:(( zaznaczam ,że Grześ nigdy nie brał "wziewów" - wystarczyło "CLARITINE" w syropie i "SIGULAIR" w tabletkach, oraz w razie kataru "FLIXONASE"(kropelki):)))
Kosica
A czy przedszkole zapewnia posiłki Waszym małym alergikom? W naszym przedszkolu na szczęście przygotowuje się posiłki uwzględniając potrzeby każdego dziecka, ale wiem od koleżanek że nie wszędzie tak jest i często maluchy są skazane na chleb z masłem (o ile mogą go jeść ).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.