Menu

Dziękuję!!

przepraszam,że tutaj ale stwierdziłam że jest to miejsce które odwiedza najwięcej osób i zostawiając wiadomośc do was własnie tu wszystkie ją przeczytacie .. dziękuje wam bardzo za pozdrowienia i wiadomości priv.. nie jestem w stanie odpisać na wszystkie (no może bez przesady .. jestem, ale zajeło by to bardzo długo czasu więc robie to tu) czujemy z Oliwką sie dobrze.. na pewno nie długo zasypie was masą pytań dotyczących żywienia,pielęgnacji itd więc będziecie wiedzieć co mnie w danej chwili nurtuje .. Oliwka całe dnie przesypia (gorsza jest noc jednak mam nadzieje,że z czasem się zaklimatyzuje w domku i nie chodzi mi tu o przesypianie całych nocek bo wiem,że to teraz nie realne ale ogólnie popłakiwanie itp) jak to w szpitalu stwierdzili.. zrobiła sobie z mojej piersi smoczek .. próbuje ją od tego oduczyć bo nie da się cały czas siedziec i pozwalać na samo mlaskanie... nawet już teraz się oducza bo wprowadziłam smoka którego w szpitalu nie mogłam urzywać .. ma bardzo ładny apety więc przybiera na wadze.. urodziła się z masą 2660kg, w drugiej dobie miała 2400coś a na 7 dobą (dobę wyjścia) 2870kg więc naprawdę ładnie przybiera :) .. a jak czuje się w roli matki ?! trudno opisać to w jednym słowie jednak jak patrze na nią to łzy mi niekiedy do oczek napływają a jak widzę jak leży i na mnie patrzy to (cukierek) .. nie będe ściemniać i szczerze powiem,że żal mi dotychczasowych imprezek,tego że można było wyjśc i wrócić nie patrząc na zegarek itd jednak jak miała bym teraz iśc gdzies szalec i ją zostawić nawet pod dobrą opieką to chyba by mi serce pękło bo cały czas myślała bym,że taka mała..biedna..leży i może nie potrafi spać bo tęskni za mną i chciała by się przytulić a mamy nie ma... karmie piersią (odpowiedz dla mam,które o to pytały :) .. ) no to chyba na tyle więc jeszcze raz dziekuje za wszystkie miłe słowa,pytania o moje i małej samopoczuie i zainteresowanie moją osobą a i dodam,że stary dziecka nawet nie przyszedł jej zobaczyć bo jak stwierdził "narazie się nie poczuwa" ,................... dziękuje wam! (prezent)(prezent)(prezent)

Nicoletta
 867  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

podziękowanie

Odpowiedzi

agakoko
Olej starego!!!!!Masz teraz kim sie przejmowaC....(prezent)(prezent)(prezent)(prezent) Pozdrawiam cieplutko!!!!!!!(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
betty
Gratujule córeńki(prezent)
betty
*Gratuluje córeńki(prezent)(prezent)(prezent)
ADAMSKA98
Gratuluje córeczki(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
mammma
mi też czasem żal starego życia i też nie umiem zostawić mojej z nikim na dłużej. odpoczywajcie. mała na pewno się ureguluje i będziesz miała z czasem więcej chwil dla siebie. jeszcze raz gratulacje (cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)
Paulinka1701
gratuluje jeszcze raz i trzymaj sie cieplutko z córunia :) (cukierek)(cukierek)(cukierek)(prezent)
pscolka1987
gratulacje dziecko jest najwiekszym skarbem:))buzki
Mandarinios
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
JULKA
GRATULUJĘ I DUŻO ZDRÓWKA ŻYCZĘ (kwiatek)(prezent)(prezent)
monique25
(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent) dużo zdrówka dla malenkiej i wytrwałosci dla ciebie (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
Remedios
kochana, aż się popłakałam:))) widzisz, teraz masz swój największy Skarb przy sobie i strasznie się cieszę że wszystko z Wami ok, jeszcze raz gratuluję! Buziaki(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
daryjka87poznan
Wszystkiego dobrego dla was, a staruchem sie nie przejmuj. Najwazniejsza jest teraz Oliwia. BUZIOLE(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
rozowa82
gratuluje i wszystkiego dobrego:)
BARTEK
GRATULACJE..dużo..zdrówka..dla..Oliwki(prezent)(prezent)(prezent)
moput
Wielkie gratulacje!!!!! To mamy kolejnego netmamowego człowieczka :))
Ewa0528
GRATULUJE CÓRCI(prezent)(prezent)(kwiatek)
Kamkamka
Dużo zdrówka dla ciebie i córeczki (prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.