Menu

Dzień babci i dziadka

Jakie prezenty robicie z dziećmi lub w imieniu dzieci, jeśli są jeszcze za małe, z okazji dnia babci i dnia dziadka? Czy odwiedzacie dzisiaj babcie i dziadków z tej właśnie okazji? Czy pamiętacie również o swoich babciach? Czy wy i wasze dzieci jesteście zżyci z babciami czy też kontakt jest sporadyczny? Napiszcie jak u was w rodzinie świętowany jest dzień babci i dziadka.

Ania
 1266  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie Partnerstwo i Rodzina dzień babci dzień dziadka

Odpowiedzi

izkalepszy
Mała ma dwie babcie,jedną prababcię i dziadka,wczoraj robiłyśmy razem laurki jako że mała już coś tam bazgrze i uwielbia naklejać naklejki wyszło nieźle.Zamiast bombonierki bo nikt nie chce słodyczy wszyscy na diecie kupiłam babciom rajstopy i podkoszulki
amalka
Moja babcia zmarła gdy miałam niewiele ponad rok (ojca mojej mamusi się nie wspomina) i bardzo nad tym ubolewam bo z opowiadań wiem jak cudowną była osobą... Dziadzio z którym miałam świetny kontakt nie żyje od kilku lat natomiast babcia, cóż... Smutne al nie mam wielu miłych wspomnień z nią związanych- albo siedziała w Kościele albo wyliczała mi ile zjadłam bo ja taka gruba... Ostatnio sama dorabiał mi kanapki bo teraz jestem- jej zdaniem- za chuda :)

Krzysio przed chwilką złożył swoim babuniom życzenia "Wszystkiego najlepszego", zaśpiewał "100 lat", powiedział Kocham Cię babciu... Obydwóm po równo :) Wieczorem idziemy do jednej babci a w poniedziałek do drugiej. Na Allegro kupiłam księgę z wierszykiem, zdjęciem Krzysia oraz dedykacją. Synek zrobił też laurkę :)
Kasia1978
ja dziś kupiłam zestaw czterech okolicznościowych kubków ,dla każdego z dziadków ...jUTRO ODWIEDZIMY I CÓRCIA IM PODARUJE....Do MOJEJ BABCI ZADZWONIĘ,CHOĆ BARDZO BYM CHCIAŁA POJECHAC-ALE NIESTETY DZIECI CHORE,WIĘC SIĘ NIE WYBIERAMY.
babooshka
Ja niestety już nie mam ani jednej babci...:(
Ale myślę tego dnia bardzo ciepło zwłaszcza o jednej bo drugiej nie pamiętam...
daryjka87poznan
My juz dalismy prezent dwa dni temu :) Dziadki i babcie nasze jak i Inez dostały to samo kubek z grawerem oraz po czekoladce.
monique25
nie mam ani babć ani dziadków :( pójdę jutro na cmentarz zapalić znicze :(
babooshka
a w imieniu dziecka przygotowaliśmy fotki które włożymy w oprawki (piękne, kolorowe z napisami "kocham dziadków")i dołączymy kwiatki:)
irekzboralski
ja nie mam swoich dziadków już..a Mikołaj zrobił z moją pomocą laurki dla swoich dziadków + czekoladki i i wierszyk czym bardzo wzruszył dziadków:)
edyta2010
mam tylko babcie i dzwoniłam z życzeniami, moi chłopcy byli u mojej mamy i zanieśli aniołka na szczęście , akurat wywołaliśmy zdjęcia i podarowaliśmy jej - portreciki wnuków - bardzo się jej podobały
sara7777
byliśmy dzisiaj ze synkiem rano u jednych a po południu u drugich dziadków. zawsze jest ciepła atmosfera, maluszek daje słodkości i kwiatki a potem siedzimy przy ciachu. ja swoich dziadków niewiele pamiętam, byłam mała jak rodzice i mamy i taty odeszli z tego świata.Tym większą radość mi sprawia świętowanie tego dnia z dziadkami mojego synka.A że 21 Styczeń to też imieniny Agnieszek to mamy podwójne święto w tym dniu:-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.