Menu

dzień babci i dziadka

hey mam takie pytanko mala ma 20 miesiecy w zeszlym roku dalismy dziadkom prezent w jej imieniu i zastanawiam sie czy w tym roku tez cos dawac od malej jak to jest u was?

kasiaczek
 771  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina drobiazg

Odpowiedzi

clyde22
Wypada wykazać się pamięcią o tych Świetach... ;)
clyde22
Wypada wykazać się pamięcią o tych Świetach... ;)
clyde22
Sorki. Odświeżenie strony wyżej.
Magdzik
Odkąd się urodziła moja Monika, to co roku coś daję w jej imieniu Babciom. W tamtym roku miała 3 lata, zaczęłyśmy wspólnie robić laurki i w tym również zrobimy;)
margolcia85
Ja od kąd Mikołaj się urodzil robiłam dziadkom laurkę w jego imieniu, a jako podpis odrysowywałam jego rączkę, teraz Mikołaj ma 4lata i 9 miesiecy i sam zrobi laurkę a jako prezencik damy zdjęcie obu maluszków bo dziadkowie jeszcze go nie posiadają:)
myszka838383
no pewnie...Adaś co roku wręcza laurki :) Tak się składa że moja mama 21 stycznia ma urodziny..więc podwójne święto (grins)
renata29
Nie daje,wnuczki jak będą umiały to same coś zrobią a na razie tylko dzwonimy :)
iwona1985
Maja co roku daje jakiś prezent dziadkom w tym roku zamówiłam kalendarz z Mai zdjęciami :-)
Majaaaaaa0000
Maja ma za 3 miesiące 3 latka...Babcie ma na dole .. Jeszcze nie rozumie co to jest dzień babci, jak zrozumie sama zrobi laurkę...zresztą może coś wymyśle, pomyśle jeszcze:) (grins)
sque
Od początku jak się Julka pojawiła, to dawałam symboliczne prezenty dziadkom i w tym roku również tak będzie. A w przyszłym już pewnie sama zrobi laurkę.
mamaDOMI
Oczywiście że tak ja mam córkę 3letnią i co roku pamiętam o tym święcie w tym roku już byliśmy babciom kupiliśmy kwiatki a dziadkom kawy i nauczyłam córeczkę wierszyka i pięknie powiedziała. (prezent)
daryjka87poznan
Pewnie ze tak. Moja majac miesiac czasu dała w swoim imieniu juz czekoladki 3 lata temu.
karolcia514
wiki daje co roku upominki dziadka i babcia w zeszłym roku były to czekoladki a w tym roku prawdopodobnie kalendarze z wiki zdjęciami :))
natuuusia19
zawsze dajemy jakies upominki:)
MamaMaya
jasne ze tak tym bardziej ze rok temu cos dawaliscie glupio by bylo gdyby w tym roku bylo inaczej to oczywiste ze coria jeszcze moze nie rozumiec o co chodzi z tym dniem ale przeciez dziadkowie wiedzą (kciuki) moja ma ponad 2 lata i u niej w przedszkolu bedzie przedstawienie na dzien dziadka i babci (grins)
Brygidka82
Zawsze dajemy jakieś drobiazgi. Patryk ma jedną babcię i jednego dziadka. Dla niego to też jest radość jak coś im da, a moi rodzice wiadomo są zadowoleni:)Miał w przedszkolu mówić wierszyk ale że chory to nie pójdzie na przedstawienie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.