Menu

Dzień Babci i Dziadka :)

Pytanie kieruję z czystej ciekawości. Dziewczyny co Wasze dzieci szykują na Dzień Babci i Dziadka.My juz upominkio mamy zamowione ciekawa jestem jak beda wygladaly :)

karolcia514
 512  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina dzien babci i dziadka

Odpowiedzi

amalka
W przedszkolu brzdące szykują drzewka szczęścia (na drucianym stelażu przyklejają dostarczone przez rodziców jednogroszówki), w domu zrobimy laurki i... w tym roku skromnie- kupimy ramki, w które włożymy zdjęcie Krzysia oraz mufinki z lukrowym podpisem "Babcia" / "Dziadzio" (grins)
Ania111990
Ksawery da trochę później w postaci kwiatków dla babci i 2 prababc a dla dziadka i pradziadka skarpetki.
Ania111990
Ksawery prezenty da trochę później. Dla babci i 2 prababc kwiatki(róże) a dla dziadka i pradziadka skarpetki. A jednemu pradziadkowi zapali znicz na cmentarzu.
daryjka87poznan
Wczoraj mieli takie przedstawienie w przedszkolu dla babc i dziadków, dali rowniez swieczki w kształcie bałwanka.
My za to na dzien babci jeszcze szykujemy długopisy z grawerem i do tego po rózyczce :)
Anciacia
W przedszkolu jakieś przedstawienie ma być, a tak to dla babcia+dziadka x2 po fotoksiążce, i dla babci męża też fotoksiążke :D
natuuusia19
w przedszkolu podobnie jak i u innych bedzie przedstawienie i chyba jakis upominek. a tak od siebie to sie zastanawiamy:)
lusia82
u nas w niedzielę dzieci mają występy jasełka i to będzie przedstawienie na dzień babci i dziadka a do tego robili ręcznie ozdoby na doniczki ceramiczne
Magdzik
W przedszkolu będzie przedstawienie i upominki, a tak od siebie, to jeszcze nie wiem. Na pewno laurki zrobione własnoręcznie przez Monikę-już w tym roku nie muszę jej pomagać:)))) A co jeszcze, to się zastanawiam:)
sque
Tak jak u większości w przedszkolu ma być przedstawienie i upominki a tak od nas to nie mam jeszcze zupełnie pojęcia. Zależy pewnie co z przedszkola dadzą to coś pomyślę.
madziullka
my dajemy portrety dzieciaków na zamowienie. wlozymy w anty rame i bedzie git
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.