Menu

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim "NetMamowym" dzieciom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, radości i beztroskiego dzieciństwa! Napiszcie jak zamierzacie spędzić ten dzień z waszymi pociechami i jakie prezenty dostaną wasze maluchy? Ciekawi jesteśmy jakie macie pomysły na ten dzień!

Ania
 1144  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie Zakupy dzień dziecka

Odpowiedzi

Lena1982
Moja starsza córka zaraz się zbiera na wycieczkę do Muzeum Chleba w Radzionkowie z przedszkola.Popołudniu przyjeżdża moja siostra i idziemy na rynek z dziećmi.Są tam dziś organizowane gry i zabawy dla dzieci.
Nula139
Młodzież dostała kasę-tak chcieli.Zuza hulajnogę i rowerek.
Po południu pieczemy francuskie ciasteczka z owocami,wieczorem ,kiedy wróci mąż,wybieramy się na lody,a w niedziele jedziemy do Wrocławia do Zoo.

Młodzież ma w szkole Dzień Sportu , idą też z wychowawczynią na lody.
monique25
Kupiliśmy młodemu domek ogrodowy i nową hulajnogę ; dziś nie możemy jechać nigdzie ale na pewno pójdziemy na lody i plac zabaw ; za to w sobotę pojedziemy do wesołego miasteczka:)
sque
Moja córa już z 2 tygodnie temu dostała hulajnogę, od nas dostanie też taką ładną, drewnianą skarbonkę i jutro miał być basen, ale że dzisiaj tak gorączkuje to chyba odpada, no i chyba dziś przesiedzimy w domu niestety, oprócz spaceru do lekarza.
mamaMaksa
wielkie prezenty były wczoraj bo Maks miał urodzinki a dzis jak dzieciaki wrócą z przedszkola to pakujemy busa i jedziemy na małpi gaj i do pizzerii
korek221
Grześ w szkole poszedł z klasą na lody, rano dostał grę"Twister", mam jeszcze dla Niego Konsolkę "Pegasus" :)) Oprócz tego zaliczymy jeszcze figlopark i kino:)))
izkalepszy
właśnie wróciłyśmy z bajlandii mała wyszalała się na całego,były też lody i zakup prezentu z pieniędzy otrzymanych na ten cel,sama wybrała sobie co chciała
lola86
Mała dostał dziś nową spacerówkę i karton klocków była zachwycona .Mieliśmy iść do mini zoo ale burza zniszczyła nam plany ;(
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.