Menu

Dzien dziecka

Mamusie co kupujecie swoim pociechom na dzień dziecka??Chętnie poczytam odpowiedzi bo kompletnie nie mam pomysłu ani dla córki ani dla syna.( syn 7 lat córka prawie 2 lata )

JUSTYNA300511
 347  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport dzien dziecka

Odpowiedzi

tlolek
nic....półki się uginają od zabawek.
Dzieci dostaną coś cenniejszego- czas z Rodzicami,Dziadkami...
jagoda30
Pewnie tylko jakiś drobiazg,bo zabieramy dzieci na festyn organizowany przez koło wędkarskie(sport)
LaMandragora
Nic... spedzimy jakos milo czas. Gdzies sie wybierzemy.
alinagj1o2
Ja coś na słodko w domu ,jakiś deser lodowy i picolo .Synowie w tym tygodniu dostali nowe telefony i powiedziałam że na dzień dziecka .W niedzielę jadą na zieloną szkołę więc nigdzie nie idziemy ,trzeba się pakować .
A małemu Antosiowi kupiłam talerzyki ,łyżeczkę i nową butelkę .Nie koniecznie na dzień dziecka tylko że niedługo czas zacząć jeść papki .
MamaMamutka
Zobacz co organizują w Waszej okolicy :) na pewno są jakieś ciekawe zabawy prowadzone przez animatorów. My wybieramy się na imprezy na dzień dziecka do pobliskiego Blue City, zawsze tam chodzimy bo jest fajnie zorganizowane a w konkursach zawsze dzieciaki wygrają jakieś gadżeciki i to je strasznie cieszy :)
mamakarina
moja Ania już od dawna marzy o tym, żeby pojeździć na kucyku... może już to marzenie jej się spełni właśnie w tym roku na dzień dziecka ;)
mloda22
mój maluszek dostał już garnuszek na klocuszek do tego mega wywrotkę na którą sama wsiada:)
czekoladka22
ja tam jeszcze nie mam zaplanowane nic ale najprawdopodobniej będziemy na festynie gdzie są różne zabawy i konkursy dla dzieci :]
Nula139
Jedziemy do Zoo.
renata29
Moi już dostali namiot :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.