Menu

dzień faceta...

jak wiadomo wszystkim 8 marca jest dzień kobiet, no właśnie według rożnych źródeł dzień mezczyzny jest obchodzony 10 marca lub 30 września... A wy moje drogie kiedy obchodzicie wraz ze swoimi partnerami dzień mezczyzny o ile w ogóle obchodzicie...

dzien faceta

Runka
 741  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

dzien faceta

Odpowiedzi

JUSTYNA300511
30 wrzesnia to chyba dzień chłopaka a dziś ponoc dzień mężczyzny....zresztą co za róznica i tak nie obchodzimy tego dnia(grins)
Edytka85
U nas jak u @Bestyjki.
MaLaCzarna
jw
renata29
nie obchodzimy wcale
daryjka87poznan
We wrzesniu.
monilajsa
nie obchodzimy, podobnie jak dnia kobiet(prezent)
Zana
nie obchodzimy ... mocno naciągane to "święto"
JustiSam
Tak jak pisza dziewczyzy. We wrzesniu jest dzien chlopaka. My obchodzimy dzisiaj. Zrobilam tortille i dalam skarpetki.(grins)(grins)(grins)(smiech)
aniol
Dzien mezczyzny dla mnie od lat jest 10 marca a to we wrzesniu to dla mnie nowe wymyslone swieto ja pamietam jeszcze w podstawowce obchodzilismy w marcu i u mnie tak zostaje.
234olenka
popieram @geodene....oni maja cały rok święto..ale za mam mężczyznę więc dzisiaj złożyłam życzenia.....(kciuki)(prezent)(prezent)(prezent)
Magdzik
To ciekawe, bo ja od zawsze miałam kalendarze, w których Dniem Mężczyzny był 4 kwietnia(grins)(kciuki)(kciuki)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) Potem wymyślili, że i 10 marca, a potem że we wrześniu. Ciekawe czemu jest tylko jedno Święto Kobiet?(grins)(grins)
xkasiulax
złożyłam,życzenia....byłam miła cały dzień....choć przyznam,że tego 10 marca....obchodzę pierwszy raz....(awve) ,,
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.